2737
2739
عنوان

لکه بینی از روز 22 پریودی

2124 بازدید | 9 پست

سلام 

من این ماه آمپول گونال زدم واسه تخمکگذاری ..از 5 تا 15هم استروژن خوردم از 15 قرص پروژسترون از روز 22 هم لکه بینی دارم امروز هم روز سی امم ..میترسم بی بی چک  بزارم ..منتظر نی نی ام ..به نظرتون واسه چی اینقد طولانی لکه بینی داشتم ..؟؟

امروز دکترم نبود شنبه میرم پیشش

عزیزم منم تجربه کردم نگو بخاطر داروها بوده ولی بودن کساییبا شرایط شما و باردار بودن بی بی بزار خیالت راحت شه میدونم منفی بودنش ویران میکنه ولی چاره ای نیس 

یعنی یه روز منم مامان میشم؟؟😞😩 نی نی برگرد پیشم بازم بیا تو دلم 😞😞فکر میکردم تموم شده سختیام 😤😤
عزیزم منم تجربه کردم نگو بخاطر داروها بوده ولی بودن کساییبا شرایط شما و باردار بودن بی بی بزار خیالت راحت شه میدونم منفی بودنش ویران میکنه ولی چاره ای نیس

دکترم چند روز پیش باهاش تلفنی صحبت کردم گفت اگه خونریزی نیفتادی آزمایش بده بعد بیا پیشم

شنبه میرم آزمایش میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم منتظرم عزیزم 10روز مونده

دعا میکنم انشاالله خدا یه نی نی سالم توی دلت گذاشته باشه

خداکنه لک لانه گزینی باشه خداکنه...

بهترین راه بی بی هست فعلا.

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....
2731
منم منتظرم عزیزم 10روز موندهدعا میکنم انشاالله خدا یه نی نی سالم توی دلت گذاشته باشهخداکنه لک لانه گزینی باشه خداکنه...بهترین راه بی بی هست فعلا.

مرسی عزیزم

ای شالله که شما این ماه جواب بگیری

ولی لکه بینی لانه گزینی من خوندم میگن اینقد طولانی نیست..ولی لکه بینیم خیلی خیلی کمه

حالا خدارو چه دیدی شاید شد..

پس برو بی بی بزن ولی عزیزم خودتو واسه منفی بودنشم آماده کن.

خودتو نبازیااااا

خدا خیلی بزرگه

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....
حالا خدارو چه دیدی شاید شد..پس برو بی بی بزن ولی عزیزم خودتو واسه منفی بودنشم آماده کن.خودتو نبازیاااااخدا خیلی بزرگه

ای شالله هرچی خیره  

آره خودمو واسه منفی بودن آماده کردم..همش به شوهرم میگم دارم پریود میشم

این ماه اولین ماه بود آمپول زدم ..ولی این بلا تکلیفی و این همه قرص و آمپول آدمو کلافه میکنه  

2738