2737
2739
عنوان

کیاشوهرشون اینقدر آشغاله؟؟

372 بازدید | 40 پست

شوهر کثافت من همه خشمشو از همه جا سرمن خالی میکنه...هرچی از دهنش درمیاد میگه....

داد و بیدادگیر دادن هرچی....من یه جاها سکوت میکنم یه جاها سعی میکنم باحرف رامش کنم....

اما خودشو رو من خالی میکنه ولی من ناااابود میشم....خودش بعد حالش خوب میشه میگه میخنده درحالیکه من دارم از شدت خشم و ناراحتی و بغض آتیش میگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره و بعدش هم انتظار داره مهربون باشی چون خودش شنگوله

و حالیش نیست تورو اذیت کرده

جدا شدن بهترین انتخابه این آدم اصن نباید ازدواج کنه به درد زندگی نمیخوره حدا شی لطف بزرگی به خودت کردی

رسم تقدیر چنین است و چنان خواهد بود می‌رود عمر ولی خنده به لب باید زیست
2728

تعادل روانی نداره جدی نگیرش ببینه محل نمیدی درست میشه

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2740

بهش بگو 

بگو قرار نیس همه اخمتو بیاری خونه 

بگو منم حدی دارم منم صبری دارم 

بگو خوبه همین رفتار منم انجام بدم بگو منم بلدم داد بزنم  منم بلدم بی حرمتی کنم اما دارم حرمتتون نگه میدارم چیزی نمیگم 

بگو اگه یکبار دیگه صدات رو من رفت بالا  صبرم سر می‌ره دیگه جلودارم نمیشی 

تعادل روانی نداره جدی نگیرش ببینه محل نمیدی درست میشه

محلش نمیدم شاکی میشه چرا کم حرفی چرا محل نمیدی.....کلا همه چیزو بهونه میکنه....از هیچی بهونه میسازه

میفهممت تهشم میگ منو عصبی نکن مدتیه شوهر منم اینجوری شده  و من داغون ترینم

بگو تو عصبی بشی من نشم بگو منم پرخاشگری بلدم بد دهنی بلدم  ولی نمیخام انجام بدم تا حرمت بینمون حفظ بشه 

پس حدو فاصلتو حفظ کن  تا منم نکردی مثل خودت 

اینا خودخواهن‌ تو هم باید خودخواه باشی نه قربانی

خب چکارکنم.؟؟این جمله رو همه جا میخونم...دقیقا نمیدونم چکارباید بکنم؟؟؟میخواستم امروز بعد بد اخلاقیش برم طبقه بالا ب مامان باباش سرصداکنم......اما انگار نتونستم....به خودم گفتم اگه یه کلمه دیگه بدخلقی کرد میرم...رفتم تو قیافه فعلا هیچس نگفته...اما خیلییی حق بجانبه

2706