2733
2734
عنوان

کیاشوهرشون اینقدر آشغاله؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 40 پست
قشنگ میفهمم چه شوهر بدی داری تاپیکهتو‌ خوندم دیدم خیانت هم کرده  به چی این بی چشم و رو و ج//ند ...

به زبان آسونه گفتنش...اما واقعا قدم گذاشتندتو این راه شجاعت و آینده نگری زیادی میخواد...خیلی وقته تصمیم گرفتم جدا بشم اما جرات اقدام ندارم....

پدرمادرم حمایت میکنن اما مالی نه استطاعتشو ندارن

[QUOTE=332354356]همین کارو کردم.اصلا طلاق عاطفی گرفتم.توقعمو ازش به نزدیک صفر رسوندم....بعد یه مدت ش ...

جای من بودی چکار میکردی؟تو این چند روز عید؟؟شب عید؟؟میخوام دو روز با دل خوش برم خونه مامان بابام...یا اصلا فکر هیچی و هیچکسی نکنم بزنم جهنم کنم زندگی رو براش؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به زبان آسونه گفتنش...اما واقعا قدم گذاشتندتو این راه شجاعت و آینده نگری زیادی میخواد...خیلی وقته تص ...

با وکیل خوبی صحبت کن احتمالا راه هایی هست که بتونی موقع طلاق نصف امول شوهرو‌ بگیری اینقدر ظلم کرد هبهن که با طلاق خالی زخماش‌ جبران نمیشه 

میتونی بری بیرون کاری انجام بدی مثلا منشی دکتر شی یا بری دستیاری داروخونه کاری کنی؟ قبلش دوره میزاره داروخونه یاد میگیری 

بنظرم با پول کم زندگی کنی بهتر از اینه 

2731
مشورت کردم...به این آسونی نیست که میگی

برای رسیدن به آرامش به یه مقصد خوب به نتیجه خوب باید سختی کشید من جای شما نیستم نمیتونم تصور کنم چقدر سخته براتون ولی میدونم اگه وارد راهش بشید و با اراده تلاش کنید آخرش قشنگ میشه و میتونید آرامشو‌ تجربه کنید

من تاحالا نشنیدم پسری شرایط خانومی مثل شما رو داشته باشه و جدا نشده باشه.

یه آقای سن بالایی‌ حرف می‌زد که بچه هم داشت بخاطر اینکه زنش صبحا زود بیدار نمیشد نظافت خونه و خونه داری خوبی نداشت طلاقش داده! سر مسئله ای که میشد سازش کرد اون تحمل نکرد و بعد سال ها هنوزم اونو مقصر میدونه حالا شما اینهمه مشکل و خیانت و بدجنسی دیدید 

بگو تو عصبی بشی من نشم بگو منم پرخاشگری بلدم بد دهنی بلدم  ولی نمیخام انجام بدم تا حرمت بینمون ...

میدونی من همسرم  دوسه ماهه شدیدا تحت فشار مالیه

همه چی بهم ریخته نمیدونم ازونه یا چی

ولی ناراحتیم ازینه ک هرچقدم تحت فشار باشه نباید اینجوری کنه

چشم غمها بشودکورتومستانه بخند  
جای من بودی چکار میکردی؟تو این چند روز عید؟؟شب عید؟؟میخوام دو روز با دل خوش برم خونه مامان بابام...ی ...

بنطرم هیچ کار نکن چون آدم جنگ نیستی . اینو توهین نمیکنم چون خودمم نیستم میگم

برای رسیدن به آرامش به یه مقصد خوب به نتیجه خوب باید سختی کشید من جای شما نیستم نمیتونم تصور کنم چقد ...

کاملا حق با شماست.بیرون اومدن از رابطه و شروع طلاق برام سختترین مرحله است