2733
2734
عنوان

شوهرم زیر حرفش زد میگه کی گفتم!

387 بازدید | 12 پست

خیلی از دست شوهرم ناراحتم 1-2 ماه پیش باهم بحث بچه ی دوم کردیم اونم گفت دوست داره بچه ی دیگه داشته باشه ولی الان نه!

منتظر نتیجه ی ارتقای شغلی بود که مثبت باشه میزاریم بچه ی دیگه داشته باشیم. الان ارتقا پیدا کرده میگه کی گفتم!!! 

دیشب خیلی عصبانی شدم گفتم چرا زیر حرفت میزنی ماباهم قرار گذاشتیم. میگه یادم نمیاد! 

من الان وارد 40 سالگی میشم آرزوی بچه ی دختر رو دلم مونده. بهش گفتم از اول ازدواج ما اشتباه بود ما اصلا علایقمون بهم نمی امد.. 

خونواده م و دوستام میگن چرا نمیزاری بچه ی دیگه داشته باشی میگم خودم نمیخوام حوصله ندارم. غرورم اجازه نمیده بگم شوهرم نمیخواد، خوشمم نمیاد فکر کنند شوهرم نظر من واسش مهم نیست.. 

به نظرتون من خیلی سخت گرفتم باید بی خیال بشم.... درسته دیگه سنمم رفت بالا.. هیچ راهی بغیر از بی خیال نیست 😞

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨

خرج بچه‌ها و شما و زندگی رو باید شوهرتون بده ،پس احتمالا میدونه با این گرونی ها از پس هزینه ها بر نمیاد

از طرفی الان 40 ساله هستید ، تا بچه بدنیا بیاد میشید 41, این دختر 20 سالش بشه شما 61 هستی و واقعا اینقدر اختلاف سنی با بچه مشکل ساز میشه

خوندن کتاب های خوب میتونه دنیای بهتری برای همه ی ما بسازه

سن چیه؟

شما چرا اقدام نمیکنی؟ تا بخوای اقدام کنید و اتفاق بیفته ممکنه طول بکشه. به صورت طبیعی پیشگیری دارید؟

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه مردا همین هستن همسر من چندین بار قبل عروسی گفت ۵ سال بالا طبقه خونه مادر شوهرم هستیم بعدش از اینجا بلند میشیم الان چند بار گفتم میگه اولش میگفت. نگفتم بعدش  گفت حالا صبر داشته باش😐حالا می تونه یه خونه خوب بگیره خودش نمیخواد الکی وعده خونه عالیه رو میده😑

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2731
خرج بچه‌ها و شما و زندگی رو باید شوهرتون بده ،پس احتمالا میدونه با این گرونی ها از پس هزینه ها بر نم ...

از نظر مالی خوبیم مشکلی نداریم.. 

سنم حق باشماست ولی احساس میکنم هرچقدرم سنم بره بالا، میتونم بچه مو درک کنم 

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
بهش بگو من دختر میخاام همین حالاااا مردا اصولا همینن باید صداشونو ظبط کنی

نمیدونم چرا زیر حرفاش میزنه از این اخلاقش خیلی بدم میاد

بهشم گفتم  که اصلا بهش اعتماد ندارم.. ایندفعه حرف زد باید رو کاغذ بنویسه امضا کنه 

از نظر مالی خوبیم مشکلی نداریم..  سنم حق باشماست ولی احساس میکنم هرچقدرم سنم بره بالا، میتونم ...

نه اتفاقا داری خودتو توجیه میکنی ، آدم 61 ساله نه توان بدنیش نه وضعیت ذهنیش جوری نیست که دختر 20 ساله رو بتونه درک کنه ،دنیاهای شما خیلی با هم فاصله دارن. 

از طرفی از کجا معلوم دختر بشه ؟ باید بری آی وی اف کنی ،که اونم ممکنه موفقیت آمیز نباشه 

2740
سن چیه؟ شما چرا اقدام نمیکنی؟ تا بخوای اقدام کنید و اتفاق بیفته ممکنه طول بکشه. به صورت طبیعی پیشگی ...

من تصمیم همین بود که بعد عید برم دکتر، ازمایش بدم که ببینم شرایط بچه دار شدن دارم یانه.. و زیر نظر دکتر باشم

ولی شوهرم همه ش منو می پیچونه..  از دستش خیلی ناراحتم 

من تصمیم همین بود که بعد عید برم دکتر، ازمایش بدم که ببینم شرایط بچه دار شدن دارم یانه.. و زیر نظر د ...

شما برنامه ریزی خودتون رو بکنید توکل به خدا

دکتر آزمایش معاینه 

اگه پیشگیری طبیعی ندارید دیگه همه اش دست خدا هست و خودتون. ایشون یه اسپرم داره به شما میده. همش مدیریت مادره.😊😊😄

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 

اسی بخدا الان دیگ حوصلت مث قبل نیستاااا اگ بچتم‌مث بچه من کولیکی باشه و وابسته پیرت درمیاد همش درحال گریه بود وراه بردنش الانم‌نمیزارجم بخورم منم دیراوردم۳۲مادرم میگه زودترمیوردی حوصلت بهتربود

من یدونه دارم گفتم خدایاهمینو۱۲۰سال برام‌حفظ کن دیگ بچه نمیخام

نه اتفاقا داری خودتو توجیه میکنی ، آدم 61 ساله نه توان بدنیش نه وضعیت ذهنیش جوری نیست که دختر 20 سال ...

حرفهایی که میزنید کاملا منطقی هست ولی همیشه مادر و دخترهارومیبینم خیلی حسرت میخورم، زنهایی که دختر دارن خیلی خوشتیپ و شاد هستند. 

این حرف من مال 1-2 سال نیست همین که پسرم 3 سالش شد به شوهرم گفتم  .. 8 ساله دارم بهش میگم ولی آخرش با دعوا تموم میشه. 

اصلا شوهرم نمی بخشم.. 

حرفهایی که میزنید کاملا منطقی هست ولی همیشه مادر و دخترهارومیبینم خیلی حسرت میخورم، زنهایی که دختر د ...

چرا نمیبخشی ، اونم آدمه حق داره که بچه دیگه ای نخواد .

همونطور که شما حق داری چند تا بچه بخوای .

این دیگه یه توافق که زوجین بهش میرسن در طول زندگی .

مگر اینکه هدف شما از ازدواج فقط بچه دار شدن بوده باشه .

در ضمن کی گفته مادرهای دختر دار همیشه شاد هستن ؟ دختر داشته باشی توی این مملکت با این همه قانون به نفع مردها ، با این همه تبعیض علیه زن ها ، با این فرهنگ مخالف زن.....واقعا چی میخوای به این دختر بدی که ارزش بدنیا اومدن داشته باشه ؟

نصف مرد باشه ، شهادتش کم ارزش باشه ، اختیاراتش دست پدر و شوهر باشه ، همیشه دغدغه بکارت داشته باشه، حضانت بچه اش رو قانون بهش نده ، قیم بچه اش اول شوهرش باشه و بعد پدر شوهرش