2733
2734

شوهرم دو لیوان چای واسه خودش ریخته بود بخوره میخواست تا این یکی لیوان رو میخوره اون یکی سرد بشه ، داشت با آرامش و لذت چای میخورد تلویزیون هم خاموش بود من یهو به گوشیم نگاه کردم گفتم عههه همین الان اذان دادن که 🤦🏼‍♀️😂 اونم با چهره مظلوم نگام کرد گفت الکی نگو گفتم جدی میگم اذان دادن نخور گفت حیف شد چای رو نتونستم بخورم باید صبر کنم تا افطار بعد با نگاه غریبانه به دو تا لیوانش نگاه میکرد مخصوصا اونی که منتظر بود سرد بشه😂😂

عذاب وجدان گرفتم که ای کاش بهش نمیگفتم اذان دادن ولی قیافه ش که مظلوم شده بود با ناراحتی به چای نگاه میکرد خیلی خنده دار شده بود 🤣🤣🤣 یهو پق زدم زیر خنده اصلا نمیتونستم جلوی خودمو بگیرم تا چند دقیقه داشتم میخندیدم فقط 🤣🤣🤣🤣 خودشم افتاد خنده آخرش

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من چرا تصور کردم خندم گرفت😂😂😂😂

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2728
فقط اون لحظه که فهمید دیگه نمیتونه چایی بخوره😂

یعنی اینقدر با ناراحتی به لیوان توی دستش و اون لیوانی که گذاشته بود کنارش نگاه کرد از خنده افتادم رو زمین 😂😂🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
2740

دلم سوخت

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 

مامان آینده محمد؟

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 
اذان نداده بود؟

داده بود گلم همون لحظه که من گوشیمو برداشتم بادصبا اعلان اذانش اومد رو صفحه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداییش ضد حاله😂

تازه میخواسته بره خرما بیاره 🤣🤣🤣🤣خودش الان گفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706