2733
2739
عنوان

هرشب واسه خوابیدن منو میکشه😤

398 بازدید | 45 پست

دختر کوچولومومیگم.یکسال و نیمس.ده بار از گهواره فرار میکنه بیست بار از تخت میاد بیرون میدوام دنبالش بعد میگم یذره بازی کنه خسته شه ولی چشاشو میماله میگه لالا بعد بالشت میذارم‌رو پام فرار میکنه میگه تاتا (ینی رو تاب بخوابم) میذارمش تو تاب باز دست و پا میزنه بیاد بیرون.مخصوصا الانم مریضه دیگه بهونه هاش صد برابر شده.نه ناهار خورده نه شام.صبحونه هم یه کوچولو خورده با یذره شیرخشک.امروزبردمش بازار منو‌کشتتتتت ینی سر هر لگن ماهی قرمز نیم ساعت فقط چهار زانو میزد کنار لگن تو خیابون براشون دست میزد و بوس میفرستاد.نیم ساعتم دنبال سگ یه خانومه راه افتادیم تا ایشون با سگه تاتی کنه الان من له ترینم  

درخواست دوستی نمیپذیرم

خسته نباشی دلاور ✋️

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی کوچولوعه هنوز، رفتاراش عادیه.... دختر منم تو این سن روانیم کرده بود، خدا قوت و صبر بهت بده

🌈🌧️🐆💔🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
2728

😂قربونش بشم من😍

حتما بوسش کن از طرف من😘

توام خسته نباشی😍

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

ای خدااااا،دلت میاد ازش عصبانی شی؟

دختر به این شیرینی😘😘😘

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

قلبونش بررررم😍

ایران خانوم قشنگمون با همه قومیتا و مذاهبشه که رنگی و قشنگه🪷🌺❤️‍🔥پس تویی که کامنت یا تاپیک ضدقومیتی و ضدمذهبی میذاری خیلی خطرناکی ،باید به بدترین شکل باهات برخورد بشه،چون نه تنها شعور نداری بلکه یه کتاب تاریخ هم دستت نگرفتی که بدونی گوشه به گوشه ایران چه تاریخ و ابهتی داره ،پس اگه با خاک یکسانت کردم لایقته🤢
2740

منم

تازع دخترم پاشم شکسته. همه جا باید بغلش میکردم. تو خونه ام رو سرامیک سر میخوره باید دستشو بگیرم. تا نیم ساعت پیش کلی مرغ و ظرف و .. شستم. پام‌خشک شد پای سینک

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》
خیلی کوچولوعه هنوز، رفتاراش عادیه.... دختر منم تو این سن روانیم کرده بود، خدا قوت و صبر بهت بده

نی نیه هنوز ولی کاش حداقل غذا بخوره😢

درخواست دوستی نمیپذیرم