2737
2739

شوهرم خیلیی پسر خوبیه خدایی دو ساله با هم ازدواج کردیم‌. توی ماشین بودیم گوشیش دست من بود گفت دوستم جوادو سرچ کن بهش ی زنگ بزنم ( دوست صمیمیشه) بغلدست اون شماره یهو توی گوشیش ی شماره دیدم zahra_javadi گفتم این کیه گفت به خدا نمیدونم من ۱۵ ساله این سیم کارتو دارم انقد شماره ها سیو شده که اصلا یادم نمیاد کین و به چه کار میان همکارو دانشگاه و نمیدونم خریدی داشتم کاری چیزی بوده پشتیبانی جایی بوده. بعد من دیگه گوشیشو زیرو رو کردم دیدم راست میگه از اون اول عادت نداره زیاد شماره پاک کنخ ۱۰۰۰ تا شماره توی گوشی همسرم هست که خب توشون اسم خانومم هست. حساس شدم به اسم دوست دختر سابقش که تا خاستگاری هم رفتن اسم اونم سرچ کردم دیدم نه اسم اون دیگه توی گوشیش نیست ولی شماره خونشون مونده توی گوشیش😬😬😬😬 گفت بابا به خدا اصلا نمیدونم اینا توی گوشیمه گرفت پاکشون کرد شر راه انداختم شر بزرگ و دیگه به هیچ صراطی مستقیم نیستم چیکارکنم؟ خدایی بهش اعتماد صد درصد دارم که هیچگونه چت و پیامی نمیده بهشون ولی اعصابم خورده شماره ها بوده 

تند رفتی اینجوری دلسردش میکنی 

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740
خدایی خیلی گیری منم گاهی هزاران شماره دارم ولی نمبدونم کی هستن 

منم همینطورم

دیروز توی تلگرام دیدم نوشت محمد..... به تلگرام پیوست

حالا هی فکر میکنم یادم نیست کیه چیه 😂😂

من خطم رو ده ساله دارم

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***

حالا مرد قضیه اش فرق داره، ولی منی که دخترم پارتنرم همین داستانارو باهام داره 😆 اسم همه اکسامو شماره هاشون هنوز همونطور که اون سالا سیو کردم باقی مونده، مثلا یکیو نوشتم آقای جذاب، یکیو نوشتم آقای همه فن حریف، یکیو نوشتم عشق دلم. هی میگه چرا پاک نمیکنی، میگم میکنم ولی هی تنبلیم میاد. یبار بهش گفتم خب گوشیمو بگیر خودت پاک کن، ولی انگار بدش میاد خودش اینکارو بکنه اصرار داره خودم پاک کنم

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
2706