2733
2734
عنوان

حق با من بود یا همسرم؟ این خیانته الان؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 30 پست

سخت نگير عزيزم ، ارامش ززندگيتم بهم نريز ، من يادمه تازه با هميرم اومده بوديم سر خونه زندگيمون ، مادر دوست دختر سابقش زنگ زد كه حال دخترم بده نميتونه تورو فراموش كنه بيا ببينش 😂😂😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خود آزاری نمونه ی بارز شخص شماست 

زیادم التماست بکنه بگه نکردم خسته میشه میگ برو بابا میخوای باور کن می‌خوای نکن

این کجاش خیانته اخع.ینی با ی زهرا جوادی ک از ناکجا آباد اومده یهووووووووو کل خوبیا شوهرت پرید؟اصن این ارزش اعصاب خوردی و شر درست کردن داشت دختر؟

وقتی خودت میدونی شوهرت خطایی نکرده چرا الکی اعصاب خودتونو خورد میکنی، خودت کوتاه بیا و به شوهرت بگو خیلی فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که تو خیانتکار نیستی ولی لطفاً هرچی شماره دختر داری حذف کن از گوشیت چون من فعلاً روشون حساس شدم 

✨...الله که باشد همه چیز خوبه...✨
واای دقیقا 😂😂😂 اصلا نمیدونم بعضی ها رو کجا شماره گرفتم 😂😂😂

بعد اسم دوست پسرم رو به اسم دختر سیو کردم😂😂😂😂😂

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
خود آزاری نمونه ی بارز شخص شماست  زیادم التماست بکنه بگه نکردم خسته میشه میگ برو بابا میخوای ب ...

نه الان مشکلم اینه چرا شماره خونه دوست دختر سابقش سیو مونده توی گوشیش

بیشوووور خیلی غلط کرده 😑😑

مادر پدر دختره رفتن در خونه شوهرم اينا به پدرشوهرم گفته بودن كه توروخدا حال دخترمون خيلي بده به پسرتون بگيد باهاش يه قرار بذاره 

ميرفتن پاساژ دم مغازه شوهرم برا فروشنده اش پيغام ميذاشتن كه زنگ بزنه بهشون، ولي من هييييچ واكنشي نشون نميدادمً

نه الان مشکلم اینه چرا شماره خونه دوست دختر سابقش سیو مونده توی گوشیش

خب عزیزم یادش رفته پاک کنه،ی مرد هزاارتا مشغله داره فکر داره،همین الان ک تو نشستی میگی چرا شماره ی فلان شخص تو گوشیشه اون بنده خدا داره فکر می‌کنه تو این اوضاع احوال بد جامعه چطوری تو رو تو رفاه قرار بده 

مردا ک مثل ماها این چیزا براشون مهم نیست.اونا واقعا هزار مدل درگیری ذهنی و فکری و حتی بدنی دارن.بعد شما بجا اینکه ارامش بدی بهش اعتماد داشته باشی میزنی همه رو خراب میکنی

خب عزیزم یادش رفته پاک کنه،ی مرد هزاارتا مشغله داره فکر داره،همین الان ک تو نشستی میگی چرا شماره ی ف ...

توی این دو سال واقعا من هیچی ازش ندیدم بارها تنفرشو از اون دخترم بهم نشون داده ولی خودش میگه گاهی شماره ها رو فراموش کردم پاک کنم