2752
2734
عنوان

مانتو سوزن دوزی فقط یه تومن

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید از کجاش می‌فهمید؟ من کلا به این پارچه شلوغا میگم سوزن دوزی نمی‌فهمم کجاش سوزن دوزیه.چون امرو ...

عزیزم نگاه اون مشکیا ک مخمل هست اونا میشه مخمل دیگه اونا ک منجق ورنگی رنگی رنگی میشه سوزن دوزی ک این پشتش و آستینش وکنارهاش مخمل ولی بعضی ها هستن کلش پارچش از اون سوزن دوزی هست ک اونا ۳تومن

2731
نه عزیزم شاید اینجاس ک من هستم ارزون ‌خودشون تولید کننده هستن حرف شما سنده

اخه من به قیمت تولید گذاشتم اصن چیزی روش نیس شاید به کیفیت این کار نباشه من فیلمشم با گوشیم گرفتم گذاشتم تو پیجم خیلی از نزدیک قشنگ و با کیفیته الان عکس از پیجمم میذارم

عزیزم نگاه اون مشکیا ک مخمل هست اونا میشه مخمل دیگه اونا ک منجق ورنگی رنگی رنگی میشه سوزن دوزی ک این ...

آها،فکر کردم اون درشت ها سوزن دوزی نیست...

طرحی که امروز دیدم خیلیییی رنگارنگ بود...گفتم شاید تعداد رنگ کار شده هم رو قیمت تاثیر داشته باشه.خیلی اختلاف قیمت هست واسه کت های سوزن دوزی

اگه کسی از نینی سایت اومد پیج تو دایرکت بهم‌بگه

و دعا کنین چکام پاس شه😪

بخدا هرچی منصف تر باشی و قیمت پایینتر بذاری فک میکنن کارت ایراد داره به شک میفتن و نمیخرن

آیه فوق‌العاده آیه برای رزق و روزی 

دوستانی که ظرف دوهفته گذشته بنده حقیر تگ کردین اما پاسخی ندادم خدمتتون عارضم که بنده تعلیق بودم ان شالله از امروز که از تعلیقی در اومدم در خدمتتون هستم وقتی میگم اوکی شب بخیر یعنی در حد یه بچه حرف میزنی وبحث کردن باهات عین حماقته
2706