2733
2734
عنوان

مانتو سوزن دوزی فقط یه تومن

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 46 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینایی که عکس گذاشتی تا چه سایزی می خوره

سایز یک و دو 

تا ۴۴_۴۶میخوره 

یه کار بلندم دارم کتان لمه اونم یک و نهصد بخدا اصن سود روش نیس فقط میخام برن ک چکام پاس شه

بالاخره چ مدلی دوختی عزیزم ؟؟؟؟؟

من از ی پیج پارچه سفارش داده بودم نسبتا قیمتشون ارزون بود ولی عنتر بازی دراوردن پارچرو نفرسادن گفتن گم شده پولمم بزور برگشت زدن تهش رفتم از شهر خودمون حضوری پارچه خریدم ک خیلی گرون دراومد نسبت ب اون پیج. مدل کتی دوختم فقط یکم بلند تر

این کتی های ک تو بازارن اندازه بلوزن

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2731
من از ی پیج پارچه سفارش داده بودم نسبتا قیمتشون ارزون بود ولی عنتر بازی دراوردن پارچرو نفرسادن گفتن ...

آره امسال کتی ها خیلی کوتاه اصلا مناسب نیست برای هر خانمی 

پس بالاخره دوختی مبارک باشه عزیزم 

به شادی بپوشی 😊😘

این ک تمام سوزن نیست همه جا همین یک تومن هست 

ببخشید از کجاش می‌فهمید؟

من کلا به این پارچه شلوغا میگم سوزن دوزی نمی‌فهمم کجاش سوزن دوزیه.چون امروز یه کت شلوغ که طرح هاش ریز بودو انواع رنگ ها توش بود قیمت بالا بود...فروشنده میگف پرکاره بابقیه مقایسه نکنید.

آره امسال کتی ها خیلی کوتاه اصلا مناسب نیست برای هر خانمی  پس بالاخره دوختی مبارک باشه عزیزم&n ...

قربونت عزیزم اره همین امروز از خیاط گرفتم🥰

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
ببخشید از کجاش می‌فهمید؟ من کلا به این پارچه شلوغا میگم سوزن دوزی نمی‌فهمم کجاش سوزن دوزیه.چون امرو ...

معلومه دیگه همه جاشون مخمل ساده هست فقط اون قسمت هایی ک طرح داره سوزندوزیه

بخدا یک و هشتصد میدن  ی تومن فاکتورشه اگه میحواین تا فاکتورشم بذارم

توشهرمون عین همین عکسایی که گذاشتیو قیمت کردم ۲ ملیون۴۰۰ گفتن