2737
2739
عنوان

من دیگه رد دادمممممم😤😤😤😤😤😤

214 بازدید | 12 پست

از دست این سرپرستار احمققققق😑

میگم آزمون دارم ۲۹ ام شیفت نزار میگه آزمون میخوای چیکار اونو هیچ برنداشته یه شب دیگه هم گذاشته

میگم لانگ نمیتونم دیسک عمل کردم میگه پس چطور وقتی خودت جابه جا میکنی میتونی 

میگم شب شب نزار شب دوم بیمه حساب نمیشه بدتر میزاره😑😑😑😑

بعد ۱۶ روز یه آف داشتم زنگ زده میگه امروزو آفی شیفت بیا😤😤😤

مرتیکه ی احمق کی از دستش راحت میشممممم😑😑😑😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱

صبر تلخ آید لیکن عاقبت میوه ی شیرین دهد پرمنفعت

خدایا خودت بهتر میدونی چی خیره                             ولی تورو قسم به لنگر زمین وآسمون اون چیزی که          ازت یه عمره خواستم وبه خوبان درگاهت دادی به          من رو سیاه هم عنایت کن ....🥺 نذار بِبُرّم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه سوال  برمیگشتی عقب باز همین رشته رو میخوندی ؟ اگر نه چه رشته ای به نظرت خوبه

نهههه به هیچ وجه😑

رشته ای که خارج از بیمارستان باشه و کمتر با مردم در ارتباط باشی 

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
از حرصش پر انرژی برو  بگو بخند بزا حرص بخوره

مهم نیست براش 

زن نیست مردِ😣

2740
من پرستاری میخونم  می‌خوام دوباره کنکور بدم  فیزیو خوبه؟ یا فقط سه رشته تاپ.اخه اون سه ر ...

هر چیزی که مربوط به بیمارستان نباشه 

تا میتونی از بیمارستان دور شو و فرار کن 

کاش منم زمان دانشجویی انصراف میدادم 

الان دیگه سنم رفته بالا نمیتونم 

طرح هستیدٕ

شهر خودم طرحم فعلا، ولی این آزمون قبلی وزارت رو یه شهر دیگه قبول شدم 

هنوز شروع به کار نکردم اونجا