2737
2739
عنوان

لاپاراسکوپی

202 بازدید | 21 پست

بچه ها دکتر به من این ماه باردار نشدی باید لاپاراسکوپی انجام بدی. لاپاراسکوپی برای چی انجام میدن و ایا عمل سختیه یا نه.نگرانم اگه ممکنه جواب بدید

او بالاتر از اندیشه هاسسسسست...

سه تا سوراخ کوچولو رو شکم میزنن بکمک دوربین و ..فضای داخل رحمو میبینن ایراداتو برطرف میکنن مثل چسبندگی کیست میوم ...بیهوشی هم داره

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

برای ازبین بردن چسبندگی رحم و لوله های رحم هست. عملش درد نداره ولی بعدش بخاطر گازی که وارد بدن میکنن کتف و قفسه سینه تا چند روز دردناکه و تیر میکشه. من انجام دادم اما متاسفانه انسدادم برطرف نشد. ایشالا برای شما برطرف میشه و باردار میشی

تو خداوند رویدادهای محالی🌷☘🌻❤
واسه از بین بردن چسبندگی های رحم هست .عملش هم تقریبا راحته و بعد عمل یه مراقبت و استراحت  کوتاه ...

بعد به هوش آمدن درد زیاده؟ موقع تعویض لباس بعد به هوش آمدن پاک کردن بتادین از شکم درد داشت؟

سه تا سوراخ کوچولو رو شکم میزنن بکمک دوربین و ..فضای داخل رحمو میبینن ایراداتو برطرف میکنن مثل چسبند ...

بعد به هوش آمدن درد زیاده؟ موقع تعویض لباس بعد به هوش آمدن پاک کردن بتادین از شکم درد داشت؟

نگران نباش عزیزم چیز سختی نیست.خیلی از علل ناباروریو با لاپرا متوجه میشن.چقدره باردار نشدی؟

2706