2733
2739

سلام خانوما🥹❤️

این تاپیک رو قبلا گذاشتیم و کنار هم خیلی حاجت گرفتیم✨️🫠

حدیث شریفه کسا واقعا معجزه میکنه❤️

روشش به این صورت هست که شما یکی یا چند تا از ائمه یا معصومین رو انتخاب می کنید، و از طرف اون معصوم حدیث شریفه کسا رو یک بار می خونید و به نیت حاجت خودتون و همگی هدیه می کنید به خانم فاطمه الزهرا(س).❤️

مثلا خودم از طرف آقا امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع) و حضرت مهدی موعود(عج) (یک بار فقط) حدیث کسا رو میخونم و به نیت حاجت خودم و بقیه عزیزا هدیه میکنم به مادرشون حضرت فاطمه الزهرا (س) و حضرت ام البنین(س).✨️❤️

و ۴۰ نفر جمع میشیم و تا ساعت ۱۲ فردا شب، هر کدوم یکی میخونیم.

❣️دقت کنین عزیزا این ختم یک روزه هست و ۴۰ روزه نیست. ۴۰ نفر فقط تا فردا شب انجام میدن.

اولیش هم خودم میخونم🥹❤️

حاجت دارا حتما توسل کنید به خانم فاطمه الزهرا (س).

مادر سادات مادر همه هستند و به امید خدا همگی از در خونشون حاجت روا بشیم🥹❤️

این زیر شرکتتون رو اطلاع بدین. 

بسم الله...❤️❤️✨️✨️🥹🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم میخونم ولی انقد گناه کارم فک نکنم خدا نگام کنه

هرجا هستی خوش باش... میدانم نیامده بودی که بمانی......چند روزی گذرت افتاد به سرنوشت من..........منم از روی عجله عاشقت شدم...... چه می‌دانستم اینجوری میشود.........قرار بود همدرد هم باشیم نه درد هم .......قرار بود یکدیگر را درک کنیم نه ترک.......قرار بود برای آرزو های همدیگر ریشه باشیم نه تیشه.......... لعنت به تمام قرار هایی که بود اما نبود.......🥺😔🥺😔ای ممنوعه ترین پنهان من......دلم به وسعت تمام نبودن هایت برایت تنگ شده...... تو قشنگ ترین اشتباه زندگی من بودی...... با تو به قعر جهنم سقوط کردم ......ولی.....ولی کاش یه بار دیگه فرصت بودن کنارت رو داشته باشم ..... با تو جهنم هم قشنگه ....... تقدیم به عشق ممنوعه ام ۱۱۵۹رزآبی۷مهر

یکبار میخونم انشاالله که این ائمه عزیز واسطه بشن برام به درگاه خدا.

لطفا برای امصام دعا کنید خدا خودش کمکم کنه

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️

سلام منم یکبار میخونم( از طرف حضرت ام البنین (س)و حضرت فاطمه(س)) 

میشه لطفا دعام کنین 🙏🙏🙏

...زندگی دو نیمه است نیمه اول به امید امدن نیمه دوم...........نیمه دوم در حسرت نیمه اول.....  وقتی کوچیک بودم این جمله را یه جا خونده بودم اون موقع نمیدونستم این جمله ینی چی اما الان کاملا حسش میکنم  دلم یه امید ،یه انگیزه میخاد واسه زندگی..اما نمیدونم چرا همه در ،را به رووم بستن .... بگذریم......کارای تایپ،پاور،پروپوزال نویسی،ورد،پی دی اف انجام میدم با هزینه خیلی کم ممنون میشم تگ کنین ..دلم یه کار خوب میخاد میشه واسم یه صلوات بفرستین به ارزوم برسم