2733
2739
عنوان

ببینید اینجا شوه حق داره یامن؟

178 بازدید | 18 پست

فردا ساعت ۲ بلیت پرواز داریم

بعد من بادوتابچه به همه کارام رسیدم موند یه پارچه ببرم خیاطی و اصلاح صورتم و چمدونمو ببندم

رفتم بچه کوچیکمو خوابوندم پیش خواهرمو وبزرگترو با خودم بردم.رفتم بیرون زنگ زده بمن جیغ میزنه پشت گوشی کجاااایییی بیا ببند دیره هههههههه🤨 .منم گفتم خب چرادادمیزنی نخوابیدم ک دارم کارامو میکنم یه ساعت میبندم مگه چیه باز دادوبیداد منم قطع کردم گوشیو روش.باز زنگ زده انقد داد زد ک فلان کیف کوله کوووووش🤔🥲 منم جاشو گفتمو قط کردم از بس سرمو خورد. هیچی رسیدم دم خونه دیدم هیچ کاری نرده نشسته عصبی اخمو منم گفتم چیه الان چته 🫤🫤🫤.باز داااااد زده بخدا سرم درد گرفت گفت دیره نمیرسیم فلان چرا رفتی بیرون الان چ وقتشه.دیگه اینجا انقد جیغ زد من زدم رو سکوت داد دعوا بزرگتر میشد.چمدون بزرگی ک دراورده بودو همه وسلیلاشو پخش وپلا کرده بودو ول کردم رفتم یه متوسط برداشتمو کوله دخترم لباس خودمو جفت بچه مو همه وسایلای حموم مایو حوله شستشو رو جمع کردم این هی دادمیزد جوابموووو بدهههه .😵‍💫😵‍💫😵‍💫

من اصلا دیگ حرف نزدم این دیوونه شد رفت یه سیگارکشید باز اومد گفت نمیریم هرچی جمع کردی بریز بیرون زود باش سردخترمم دادمیزد برو تواتاااااق😒😒.

دیگ ول کردم ارایشگاهم نرفتم هیچ کارنکردم .گفتم نرو ای خدامردم تو این بهشتتو بما نشون نمیدی...و الان دراز کشیدم🤐🤐🤐🤐🫤🫤🫤😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این شوهرت استرس سفر داشته دیده چیزا سر جاشون نیستن تینطور خالی کرده 

برو ارومش کن بگووش تو استراحت کن خووم همه چیو اماده میکنم 

چیکتر کنیم منم یه چاقو سر جای خودش نباشه شوهرم عصبی نیشه بهد فکر میکنه تقصیر منه نمیگه بخاطر ذهن محدود اقایونه

کارچی داشتی بیرون حالا؟

مقصرشوهرته دیگ تا فردا کلی وقت هس بنده خدا زیادی ذوق داشته

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
2740

همیشه اینجوری هست؟

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

منو شوهرم جفتمون یکی دو ساعت مونده به سفر بار بندیل میبندیم 😆 اصلا درک نمبکنیم اینایی که از یه هفته قبل دارن اماده ..

ول کن اسی بعضیا استرسی هستن شوهر توام اینجور 

لابد فشار از جای دیگه روشه اینجا نشون داده 

لبخندت زیباست بخند
2706