2737
2739
عنوان

واسه عید چیکارا کردین؟

576 بازدید | 41 پست

من هیچ کاری نکردم😂بچم هنوز به دنیا نیومده منو علاف کرده

تا که پرسیدم ز خالق عشق چیست؟در جوابم اینچنین گفت و گریست لیلی ومجنون فقط افسانه است عشق بازی کار عباس علی ست...

ای جاااانم قربونش برم انشاالله ب سلامتی ب دنیا بیاد 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ای جاااانم قربونش برم انشاالله ب سلامتی ب دنیا بیاد 

اینده نگره نمیخاد الکی یه سال زودتر به دنیا بیاد😂

تا که پرسیدم ز خالق عشق چیست؟در جوابم اینچنین گفت و گریست لیلی ومجنون فقط افسانه است عشق بازی کار عباس علی ست...
2738

به نی نی بگو بگو دوسه روز دیگه تو شکمت دووم بیاره تا ۴۰۳بشه

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️

ایجاااان قدمش پر خیر و برکت باشه 

منو موقع زایمانت دعا می‌کنی 

خیلی نیاز دارم 💔

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

من میخوام کفش بگیرم ولی پاهام ورم داره حالا میگم الان بگیرم بعداز زایمان تنگ نشه چون نمیتونم واقعا دوباره هزینه کنم از طرفیم بجز یه جفت کتونی صورتی که دارم کفشای دیگم یا دغون شدن یا دیگه راحت نیستم قشنگ موندم چه غلطی کنم 😄

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
اینده نگره نمیخاد الکی یه سال زودتر به دنیا بیاد😂

کاش تو سال جدید دنیا بیاد😊

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂
تا دلت بخواد گریه

اخی عزیزم چرا انشالله به حق این روزای سخت آخر بارداریم خدا مشکلتو حل کنه

2706