2752
2734
عنوان

روزای آخر سال در چه حالید😁

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 52 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وویی من نمیتونم ازین قرصا بخورم کلا بهم می‌ریزه بدنم

من تنبلی تخمدان دارم کلا با قرص پریود میشم 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
زایمان کردم روز هفتممه درگیر بچه هامم عید اتفاق خاصی قرار نیس برام بیوفته 

بسلامتی مبارکهههههه

خیلی به تغذیت اهمیت بده منم ۶ماه پیش زایمان کردم

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
2731
بسلامتی مبارکهههههه خیلی به تغذیت اهمیت بده منم ۶ماه پیش زایمان کردم

چقدرم که وقت میکنم

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
یه کوچولو کار دارم انجام بدم بعد ببینم دردهام شروع میشه برم برا زایمان 

عه تورو

هنوز زایمان نکردی

نیومدی اصفهان؟

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

من الان خیلی دلتنگ کربلام ،دلم گرفته و گریه میکنم 

السلام علی الحسین (ع).چون قراره به زودی بریم خونه جدید ان‌شاءالله خونه تکونی نداشتم فقط یکم مرتب کردم

سال جدید واسه من سال رسیدن به کل آرزوهامه ♥️😘.کاربر خیییییییلی قدیمی سایت ☺️
در حال تمیزکاری،آماده کردن سفارش مشتری،پخت شیرینی عیدمون،خرید رفتن...هزارتاکار همزمان🥴😄

خسته نباشی😁👌

[QUOTE=332217434]خریدامو کردم خونه تکونی کردم آرایشگلمو رفتم مبلو فرشمو شستم امروز هیچکار ندارم فقط ظرفای شامو نشستم ...[/QUOTE

زرنگ فقط خودت😃

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

هیییچ کاری نکردم..اینقد فس فس کردم ک رسید روزای اخر..چنتا ملحفه انداختم ماشین بشوره..بعدم دیوارارو پاک کنمو کابینتا و شیسه ها حموم دستشویی و پاسیو..دیگم کاری نیس خونم تمیزه درکل ادم مرتبی هستم