2733
2734
عنوان

روزای آخر سال در چه حالید😁

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 52 پست

از دوری پدر و مادرم و تنهایی خودم و بلاتکلیفی و آینده ی ترسناکم میترسم از اینکه ک دیگ تنهاترین آدمم میترسم ....

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
[QUOTE=332217434]خریدامو کردم خونه تکونی کردم آرایشگلمو رفتم مبلو فرشمو شستم امروز هیچکار ندارم فقط ...

قربونت البته کارامو دست تنها انجام ندادما مبل مبلشویی فرشم قالیشویی خونه تکونیم یه کمکی گرفتم دوتایی انجام دادیم😂😂دیوارارو شوهرم رنگ کرده فقط خریدمو خودم تنها انجام دادم😌😁

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
اره منم 😅نه هنوز زایمان نکردم چرا اومدم اصفهان ۴ ماهه

بسلامتی

کجا میشینی

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
از دوری پدر و مادرم و تنهایی خودم و بلاتکلیفی و آینده ی ترسناکم میترسم از اینکه ک دیگ تنهاترین آدمم ...

☹️

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
2738