2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آره امکان داره خودت کلافه اش کرده باشی یا پشیمونش کرده باشی

البته این جواب رو مستقیما بهه شما استارتر عزیز نمیگما یه حرف کلیه

لینک ناشناس:  https://harfeto.timefriend.net/17100942095435  / کاربری @فلفلی_قلقلی @fatemeh_panda  @فاطمه_قلقلی و @فاطمه_پاندایی هستم /۳ اصل زندگی:اراده/صبر/تفکر❤️
2731

بزار بره ببینم کی ضرر میکنه من یا اون

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌

خودمم موندم که چرا ی دفعه ای رفت.. شاید اگه بود زندگیه جفتمون به این روز نمی افتاد😔💔

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡
2740
2706