2733
2734

اعصابم امروز خیلی خراب شد خیلییییی ... از یه پیج خرید اینترنتی کردم بار اولم بود از اونجا میخریدم اصلا شبیه کلاهبردارام نبودن چندین ماه بود جنساشونو نگا میکردم ... خلاقه خریدم و پول جنس و تیپاکسو دادم هی میدیدم استوری میزاره که نزدیک عیده و تیپاکس نیست و این حرفا ... منم چیزی نمیگفتم چون عجله نداشتم نهایتا ۳-۴ روزه دستم میومد دیگه ... اقا نگم براتون ۲۱ ام برام کد رهگیری داد هی من زدم پیگیری تا ۲۳ که رسیده بود شهرم اوضاع نرمال بود ...بعد یهو گیر کرد تو توزیع و هی نوشت بازگشت مرسوله😐 منم چقت از خونه نمیزدم بیزون که بستم بیاد ... به طرف گفتم تو پیگیری اینو میاره برام چیه؟ گفت خونه نبودین لابد ....بازم میارن ... دو روزم صبر کردم دیدم نه بسته تکون نمیخوره 🫠 زنگ زدم پشتیبانی تیپاکس 

خب

خانم معلم کوچولو ✨𝐬𝐮𝐧𝐟𝐥𝐨𝐰𝐞𝐫 𝐠𝐢𝐫𝐥 🌻🍂  بیاید دعا کنیم همه اونایی که قلباشون برای هم میتپه، به هم برسن ♡  ִֶָ  متعهدم به قلبت دلبره مو فرفری 🧡🔗 خدایا مواظب عشقه همه باش مواظب عشقه منم باش✨💛

پستیبانیه گفت بدلیل ادرس اشتباهه سریعا برین تحویل بگیرین تا نفرستادن مجدد به مبدا🙂 پا شدم ۱۵۰ دادم اسنپ رفتم دیدم وااااااای ادرسم اشتباه ... شماره تلفنمم اخرش اشتبااااااااه زدن ... تحویل گرفتم دم اسنپ گفتم بذا وا کنم ته دلم شک کردم ... وای باز کردم دیدم یه چی دیگست این اصلاااااااا🥲🥲🥲

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

جالب اینجاس اونجا باز ازم هزینه تیپاکسم گرفتن🥲 اومدم کلی اعصابم خرد شد زنگ و پیام به طرف که این‌چیه من اینو نخواستم که ... همه چیمم اشتباه دادین🥲 وااااای روزم بودم از اعصبانیت عرق سرد میکردم

2742
پستیبانیه گفت بدلیل ادرس اشتباهه سریعا برین تحویل بگیرین تا نفرستادن مجدد به مبدا🙂 پا شدم ۱۵۰ دادم ...

وای خاک تو سرشون 

خانم معلم کوچولو ✨𝐬𝐮𝐧𝐟𝐥𝐨𝐰𝐞𝐫 𝐠𝐢𝐫𝐥 🌻🍂  بیاید دعا کنیم همه اونایی که قلباشون برای هم میتپه، به هم برسن ♡  ִֶָ  متعهدم به قلبت دلبره مو فرفری 🧡🔗 خدایا مواظب عشقه همه باش مواظب عشقه منم باش✨💛
وای خاک تو سرشون 

گفتم پولمو پس بدین گفتن بسته رو مجدد بفرستین برامون باشه پولتو بزنیم ... بعد یه لحظه یادم افتاد صاحاب مزون مریضه و قرار بود جمع کنه اونجارو ... گفتم خدارو خوش نمیاد روزم هستم بر شبطون لعنت گفتم میفرستم‌ میاد اینو به محض باز شدن تیپاکس فقط بسته منو درست درمون بفرست گفت باشه ولی فعلا باز خبری نیس 

مگه همین چیزا رو نمیشه تو بازار خرید کرد که آنلاین سفارش میدید من تو عمرم آنلاین خرید نکردم اعصاب و ...

من خیلی وقتا انلاین خرید میکنم از تایم کرونا که خیلی بیشتر شده ... مسکلیم پیش نمیومد اینبار نمیدونم چیشد طرفم ادم بدی نبود نمیدونم واقعا چجور سد🫠

2740