2733
2739
عنوان

افسردگی و وسواس فکری

366 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها من افسردگی و وسواس فکری گرفتم..هیچ کاری نمیتونم بکنم ..مدام میرم به گذشته که چرا فلان کارو کردم.چرا فلانیو رنجوندم..چرا این حرفو به فلان کس گفتم..حالم بد میشه..زندگیم به گند کشیده شده..کسی هست این مشکلو داشته باشه؟ برای درمانش چه کردین؟ کاش خدا منم به عنوان یکی از  بنده های خوبش در نظر بگیره..از این حال بد رها شم..

تنها راهش اینه تا این فکرا به ذهنت میرسه بجای اینکه کنکاش کنی سریع خودت و بزنی به اون راه و حواست و با چیز دیگه گرمکنی.من یمدت اینقد اینطوری شدم رفتم روانپزشک و روانشناس ولی آخر دیدم هیچکس به جز خودم نمیتونه بهم کمک کنه یعنی تا خودم نخوام نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من فکر زیاد میکنم به هر چیزی که دوست ندارم فکر کنم میاد تو ذهنم میگم نکنه اینجور بشه یا چی بعد جالب ...

دقیقا منم همینطور یم..مدتیه سمت هر کسی میرم بهش هدیه میدم و..پس میزنه..کلا دستم نمک نداره..دیگه تصمیم گرفتم هیچ کار خیری برای کسی نکنم

2740

منم همینطورم بهش میگن نشخوار فکری صدای ذهن ما خیلی سرزنش گر یا ذهن وراج که توی یوتیوب دکتر شکوری ایپزود هاش گذاشته به من خیلی‌ کمک کرد صداها کمتر شدن کمتر خودم سرزنش میکنم 

بخدا منم دستم برا هیچکس نمک نداره هر خوبی کردم هر مهربونی آخرش چوبشو خوردم 

چرا اینجوریه ؟! من برای هر کسی به فرض هدیه ای بردم و..بعد فکر کرده خیلی آدم مهمیه ..بعد ی مدت پس زده منو..

2706