2737
2734
عنوان

کسی هست یک سال دیرتر بچش رو مدسه فرستاده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1635 بازدید | 48 پست

خب الان ص دوم رو خوندم 

ببین پسر شما باز وابسته تر میشه  اگه مدرسه میفرستیش که چه خوب نمیفرستیش روش کار کن 

ممرد بارش بیار ! از حالا انقدر لوس و وابستش نکن 

اسلامی هم بخوای برخورد کنی کلاس شنا و سوارکاری باید بره 

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه حرفهایی میزنیدا پس این همه بچه نیمه دومی هستن چی والا من پسرم که میرفت پیش 1 ماه بزرگتر بود خیلیم با دوستاش رابطش خوب بود مگه بچه های میان میگن تو از ما بزرگتری بچه ها با همکلاسیاشون رابطه برقرار میکنن من که دیرتر فرستادم اصلا هم پشیمون نیستم بچه بزرگتر وعاقلتر میشه.من تجربه گفتم.

عزیزم بچه با هیچ کاری نکردن و تو خ.نه بودن وابستگیش کم نمیشه که هیچبدترم میشه . چرا حق طبیعیشو که بودن با بچه هاست ازشون میگیریم واقعا؟؟؟؟اینجوری داری بچه ضعیفی بار میاری بعدها نمیتونه از پس مشکلاتش بربیاد

2728

من پارسال یکی از. دوستان را قانع  کردم بچه اش را به موقع بفرسته ایشون هم قصد. داشتند. بچه را یک سال دیرتر. بفرستند. راستش چند. وقت پیش ازم کلی تشکر. کرد واقعا راضی بود

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘
اره مشاوره خود آموزش و پرورش داره

متولد ۹۰ هست و امسال میره کلاس اول؟

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
چه حرفهایی میزنیدا پس این همه بچه نیمه دومی هستن چی والا من پسرم که میرفت پیش 1 ماه بزرگتر بود خیلیم با دوستاش رابطش خوب بود مگه بچه های میان میگن تو از ما بزرگتری بچه ها با همکلاسیاشون رابطه برقرار میکنن من که دیرتر فرستادم اصلا هم پشیمون نیستم بچه بزرگتر وعاقلتر میشه.من تجربه گفتم.

ما هم تجربه گفتیم عزیزم   

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
2740
من پارسال یکی از. دوستان را قانع  کردم بچه اش را به موقع بفرسته ایشون هم قصد. داشتند. بچه را یک سال دیرتر. بفرستند. راستش چند. وقت پیش ازم کلی تشکر. کرد واقعا راضی بود

دختر فرق داره

دخترا ریزه میزه باشن اونقدرا اسیب نمیبینن

من خودم اذری م

تو شناسنامه شهریور 

عملا یه سال زود رفتم مدرسه

یادمه کلاس اول خیلی ابله بودم خخخ

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
عزیزم نگاه نه که پیش دبستانی نفرستی نگهش داری توی خونه حتما باید بذاریش مهد حتما باید بره توی جمع بچه ها.من تازه پسر دومم 2 سال ونیمه هست مهر میخوام بفرستمش مهد

اره مثلا میتونه جای مدرسه امسال بده مهد تا پیش زمینه ش بشه اگه خیلی برای بچه سخته 

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
نمیدونم اعتقاد داری یا نه ولی تو روایات کلی سفارش شده که هفت سال اول زندگی باید بچه آزاد باشه.تازه اینجا هم شش سال تمام هست ورود به مدرسه.

شما حتما امسال پیش بفرستش

تو مهد بیشتر خوش میگذره

عاقل تر میشن

اجتماعی تر میشن

دختر منم وحشتناک وابسته بود

هنوزم هست تاحدی

ولی خیلی خوب شده

دختر فرق دارهدخترا ریزه میزه باشن اونقدرا اسیب نمیبیننمن خودم اذری متو شناسنامه شهریور عملا یه سال زود رفتم مدرسهیادمه کلاس اول خیلی ابله بودم خخخ

شیوا جان ان کاربر هم پسر. دارند نگرانیش هم کوچولو. بودن جثه پسرش بود. یادمه دقیقا چند. تا تاپیک صحبت کردیم تا راضی شد. امتحان کنه پسرش هم شاگرد. اول شدند. خدا را. شکر. 

امیدوارم همه دوستانم در. نهایت سلامتی به سرببرند. و. نهایت ارزوم دعا برای  تک تک افراده چه انانی که دوستم داشتند که کسانی که من را مسول ناکامیهاشون میدونستند و. با نفرت ازم یاد. میکردند خدا نگهدارتون 😘😘

مامان کورش

نگفتی

پسرت متولد ۹۰ ه و امسال میره کلاس اول؟

خوب این که دیر فرستادن نیست

اگه درست متوجه شده باشم البته

دختر منم فروردین ۹۰ ، مهر امسال میره اول

مامان کوروش جان شما که دیر نفرستادی امسال پسرت باید بره اول .پسر منم نیمه دوم ٨٩هست و مهر اوله امسالم پیش رفت

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706