2737
2734

سلام دوستان. کسی هست که بچه متولد مرداد و شهریور داشته و یک سال دیر فرستاده باشه مدرسه بچه رو.

مدارس مشکلی با این موضوع ندارن؟

بزرگی ما به هدفی است که در سر داریم و آن را می جوییم.
شما اکنون چه هدفی در سر دارید؟ به همان میزان عظیم هستید.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسر شما متولد چه ماهی هست؟

بعد مدارس عادی هم مشکلی ندارن؟

علتش چی بود که دیر فرستادی؟

اگر میدونی بچت به یک سال فرصت نیاز داره دیرتر بفرست من که اصلا پشیمون نیستم پسرم هم عاقل تر شده.پسرم مشکل گفتار داشت پارسال اصلا واضح نبود گفتارش ولی امسال خیلی بهتر شده.ایشاالله تا شهریور هم باز بهتر میشه 

2738
اگر میدونی بچت به یک سال فرصت نیاز داره دیرتر بفرست من که اصلا پشیمون نیستم پسرم هم عاقل تر شده.پسرم مشکل گفتار داشت پارسال اصلا واضح نبود گفتارش ولی امسال خیلی بهتر شده.ایشاالله تا شهریور هم باز بهتر میشه

دلیلشم ازت نپرسیدن؟ مدرسه عادی بردی؟

پسر من متولد شهریور هست یک ماه هم زودتر به دنیا اومد من غیر انتفاعی ثبت نام کردم فکر نکنم با یک سال تاخیر گیر بدن چون من با چند تا مشاور مشورت کردم حتی برای تست هوش هم بردمش خود روانشناس میگفت کار درستی کردی.چون آموزش وپرورش باید تا 9 سالگی اسم بنویسن برای کلاس اول 

پسر من متولد 20 مرداده/ هوشش خوبه ولی خیلی کاراش بچه ست و ریز جسه و وابسته. 

پسر من متولد شهریور هست یک ماه هم زودتر به دنیا اومد من غیر انتفاعی ثبت نام کردم فکر نکنم با یک سال تاخیر گیر بدن چون من با چند تا مشاور مشورت کردم حتی برای تست هوش هم بردمش خود روانشناس میگفت کار درستی کردی.چون آموزش وپرورش باید تا 9 سالگی اسم بنویسن برای کلاس اول

با مشاورای تحصیلی باید صحبت کرد؟

نه 91 هست ولی پیش دبستانی هم نمیتونه امسال بره از بس کوچیکه و وابسته.

2706