2733
2734
منم همین‌طور بعضی شبا با گریه میخوابم بخدا گفتم لااقل آخر سالی با دلخوری تموم نکنیم چون فردا دیگه دا ...

باشه به خاطر آرامش خودت برو نوازشش کن کوتاه بیا به خاطر خودت فقط هر چند مثل من معلومه دلشکسته ای

شوهر منم همین طوره برم هم پس میزنه دیگه یاد گرفتم برای خودم مادری کنم پدری کنم و.....خودم همه کس خود ...

شوهر من سریای قبلی خودش بعد یک هفته یا دو هفته میومد آشتی می‌کرد ایندفعه چون طولانی شده میدونم دیگه نمیاد

چون مغروره الانم برم باید کلی حرف بارم بکنه تو ال کردی بل کردی در صورتی که ایندفعه بخدا من نمیدونم بخاطر چی تو قیافه است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من سریای قبلی خودش بعد یک هفته یا دو هفته میومد آشتی می‌کرد ایندفعه چون طولانی شده میدونم دیگه ...

منم کوتاه میام باشه بذار هر چی دوست داره بگه سکوت کن تا روابط بهتر بشه ولی سعی نکن زیاد دلسوزی کنی خودت رو الویت اولت قرار بده

باشه به خاطر آرامش خودت برو نوازشش کن کوتاه بیا به خاطر خودت فقط هر چند مثل من معلومه دلشکسته ای

دلم که خیلی شکسته خیلی 

میگم اگر نرم مثل پارسال روز عیدو قهر بودیم امسال کلی چالش و جرو بحث داشتیم میترسم ۴۰۳ هم همونطور  باشه باز 

2731
آره جدیدا متوجه شدم شوهرم قرص میخوره تا زمان رابطه رو زیاد کنه به خدا دیگه عین مرده ها شدم نمی‌فهمه ...

واسه منم همینه امروز مهمون داشتم خب بعد مهمونم خوابش برداین منوصدا کرده تواتاق منم ضدحال زدم بابا بفهم ک الان وقتش نیست الانم پشت کرده بهم خوابیده ولی من طزفش نمیرم گمشه بابا اه

منم کوتاه میام باشه بذار هر چی دوست داره بگه سکوت کن تا روابط بهتر بشه ولی سعی نکن زیاد دلسوزی کنی خ ...

میرم ان شاءالله که خودشم خسته اس از این قیافه گرفتن و چیزی نگه سر شبم یکم باهام حرف زد دعا کن برام خوب پیش بره قیافه گرفتنش تموم بشه

واسه منم همینه امروز مهمون داشتم خب بعد مهمونم خوابش برداین منوصدا کرده تواتاق منم ضدحال زدم بابا بف ...

آره شوهر من وقتایی که خانواده ش مهمونمون هستن با هزار جور خستگی بیشتر میاد سمتم هیچ کمکی هم نمیده با دوتا بچه 

میرم ان شاءالله که خودشم خسته اس از این قیافه گرفتن و چیزی نگه سر شبم یکم باهام حرف زد دعا کن برام خ ...

عزیزم ایشالا که خیره اینو یادت باشه تو لایق آرامشی کوتاه بیا فقط به خاطر خودت 

آره شوهر من وقتایی که خانواده ش مهمونمون هستن با هزار جور خستگی بیشتر میاد سمتم هیچ کمکی هم نمیده با ...

چقدرشرایطمون مثل همه واسه من توخونه انگار خدمتکارشم همش بیار وببر هووف

چقدرشرایطمون مثل همه واسه من توخونه انگار خدمتکارشم همش بیار وببر هووف

منم دوتا بچه کوچیک دارم همه ی کاراشون با منه از اول دید حماقتمو فهمید از پس همه چیز برمیام سوارم شد تو خانواده خودش همه ی مسولیت ها اشتراکی هس