2737
2739

منم اون طوری قهر میکنم خودم بیشتر زجر میکشم🤣😁

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن {  ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بخدا منم خسته شدم

منم همین‌طور بعضی شبا با گریه میخوابم بخدا گفتم لااقل آخر سالی با دلخوری تموم نکنیم چون فردا دیگه دارم میرم خونه ای مامانم اینا یه چند روزی نیستم تعطیلاتو 

بنظر شما برم به یه بهونه ایی بیدارش کنم 

خیلیم مغروره میترسم محلم نده

معلوم نیست چشونه والا واسه منم توقیافس،انتظار دارن ازصبح تاشب خانه داری وبچه داری کنیم صدامونم درنیا ...

به خدا منو توصیف کردی انگار با این تفاوت که نصف شب بعد خواب بچه ها باید برم نازشو بکشم 

منم همین‌طور بعضی شبا با گریه میخوابم بخدا گفتم لااقل آخر سالی با دلخوری تموم نکنیم چون فردا دیگه دا ...

شوهر منم همین طوره برم هم پس میزنه دیگه یاد گرفتم برای خودم مادری کنم پدری کنم و.....خودم همه کس خودم باشم

به خدا منو توصیف کردی انگار با این تفاوت که نصف شب بعد خواب بچه ها باید برم نازشو بکشم 

دقیقا الان توهمین وضعیتم من ک خسته شدم درهرشرایطی باید بهش خدمات بدی اصلا درک نمیکنن ک وقتش نیست 

2706