2737
2739

سلام مهربونای دوست داشتنی ،غریبه هایی که از هر آشنایی آشناترید 😍

دوست دارم یه فضای پر از انرژی مثبت با هم ایجاد کنیم باهم و برای هم دعا کنیم 

اگر دوست داشتید صحبت کنید من برای همتون دعا میکنم آیت الکرسی میخونم ان شاءالله خداوند مهربانمون حاجت رواتون کنه و گره زندگی و مشکلات همگی حل بشه 🌱

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...

یه عزیزی تو این سایت هستن خیلییی حال دلشون خراب و داغونه برای اون دوست عزیز دعا کنید خداوند آرامش را مهمان قلب پر از مهرش بکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانومای عزیز هرکی می‌تونه یه جزع قرآن بخونه لطفاً

تا اخر ماه رمضان وقتش هست 

جزع 

6

8

9

10

11

14

16

17

19

20 

21

26

27

باقی موندن بخونید لطفاً 🥺

هرکس میخونه اسمشو  و عدد جزعشو تا پیکم 

بگه یا ریپلای کنه بگه 

ایشالا هرمشکلی دارین حل بشه و حاجت روا بشین

مشکل از اونجا شروع شد که به دنیا اومدیم..! میشه برام دعا کنی و یه صلوات بفرستی تا عروسی کنیم ب زودی ؟ 
2731

سلام.

ایشالا که مشکلات همه حل بشه و دلا همه خوش و شاد بشه. من به نیت همتون امشب دعای معراج میخونم. تو رو خدا برای حاجت های منم دعا کنید. شما که دلتون پاکه برای من دل شکسته هم دعا کنید. ممنونتون میشم🥺🥺

2740

برادرم بیکاره توخونه همش دعوامیکنه دعاکن بره سرکار

براازدواجمم دعاکن لطفا❤️🙏

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)
سلام. ایشالا که مشکلات همه حل بشه و دلا همه خوش و شاد بشه. من به نیت همتون امشب دعای معراج میخونم. ...

من به دور قلب مهربون شما بگردم .خداوند حاجت دلت بده الهی 

خدایا 

در دانستن تو ارامشی است 

و در ندانستن من تلاطم ها

خدایا با ارامشت تلاطم وجودم را ارام ساز

🌷🌷🌷🌷

میدونم انقدر بدم که لیاقت نگاهتا ندارم ولی نگاهم به نگاهت محتاجه

...زندگی دو نیمه است نیمه اول به امید امدن نیمه دوم...........نیمه دوم در حسرت نیمه اول.....  وقتی کوچیک بودم این جمله را یه جا خونده بودم اون موقع نمیدونستم این جمله ینی چی اما الان کاملا حسش میکنم  دلم یه امید ،یه انگیزه میخاد واسه زندگی..اما نمیدونم چرا همه در ،را به رووم بستن .... بگذریم......کارای تایپ،پاور،پروپوزال نویسی،ورد،پی دی اف انجام میدم با هزینه خیلی کم ممنون میشم تگ کنین ..دلم یه کار خوب میخاد میشه واسم یه صلوات بفرستین به ارزوم برسم 
لطفا برای منم دعا کنید تا سال بعد عروسی کنم خونه خودم باشم 💚🌹

ان شاءالله ان شاءالله به حق ابرودارای عالم یه بخت خوب نصیب و قسمت شما باشه . شمام برای نرگس دعا کن اونم عروس بشه