2733
2739
عنوان

دوستای عزیز نی نی سایتی بیاید باهم دعا کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 127 بازدید | 29 پست
برادرم بیکاره توخونه همش دعوامیکنه دعاکن بره سرکار براازدواجمم دعاکن لطفا❤️🙏

بگردم درک میکنم برادر خودمم یه مدته تو کارش مشکلی پیش اومده خیلی بهم ریزه ان شاءالله موجبات شغل خوب برای همه ی جوانا علی الخصوص برادر شما فراهم بشه 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدایا  در دانستن تو ارامشی است  و در ندانستن من تلاطم ها خدایا با ارامشت تلاطم وجودم را ...

بسیار زیبا ❤

بگردم درک میکنم برادر خودمم یه مدته تو کارش مشکلی پیش اومده خیلی بهم ریزه ان شاءالله موجبات شغ ...

شغلش ازاده، خداروشکراکثرمواقع میره سرکار و راحتیم ولی وقتی توخونه س باهممون دعوامیکنه بی دلیل

کلا بداخلاق وعصبیه ازبچگی همینطوربود

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)
یه عزیزی تو این سایت هستن خیلییی حال دلشون خراب و داغونه برای اون دوست عزیز دعا کنید خداوند آرامش را ...

منم خیلی حال دلم خرابه نی نی داخل شکمم با این که رژیم گرفتم ولی احتمال آن تی دختره داده 

برا حال دلم دعا کن واقعا حوصله هیچ کاریزندارم دستم به کار نمیره مدام به شکمم فشار میاد دست خودمم نیست

شغلش ازاده، خداروشکراکثرمواقع میره سرکار و راحتیم ولی وقتی توخونه س باهممون دعوامیکنه بی دلیل کلا ب ...

انگار داری برادر منو میگی .ان شاءالله اینا هم خوب و خوش اخلاق بشن 

2738
انگار داری برادر منو میگی .ان شاءالله اینا هم خوب و خوش اخلاق بشن 

برادرت چندسالشه

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)
منم خیلی حال دلم خرابه نی نی داخل شکمم با این که رژیم گرفتم ولی احتمال آن تی دختره داده  برا ح ...

الهی یه بچه ی سالم و صالح خدا بهت بده دوست عزیزم خداوند رحمت و لطفشو بهت داده مبادا ناشکر باشی . من مادر دو تا دخترم دختر بزرگم بیمار هست هیچ چیز برای یک مادر سخت تر از مشکل و بیماری بچه اش نیستا ! شاکر خدا باش و فقط برای سالم و صالح بودنش دعا کن 

آرزو میکنم این بچه چه دختر و چه پسر همون نعمت و برگ برنده ای باشه که خدا برات رو کرده 

میشه دم اذان دعا کنید پام خوب شه عمل نخاد بتونم راه برم

رستا خانوم خدا خدای معجزه ها و نشدهاست الهی که مشکل پات حل بشه و نیازی به هیچ درمانی نباشه 

إن شاءالله حاجت تک تک دوستان شرکت کننده این تاپیک براورده بشه خیلی زود برای همه تون هم دعا کردم صلوات إن شاءالله خدا قبول کنه 

من هم دعا کنید دوستان به دعای خیرتون احتیاج دارم خیلی 🙏🙏🌷🌷😔

2706