2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ایده من: پوشیدن کفش ال استار یا ونس شب عروسیم به جای پاشنه بلند🌚

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-

گشنم شد 😂😂😂😂

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
مدل میکاپی که برای عقدم مد نظرمه

ولی این ساده نیستا🌚

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-
ایده من: پوشیدن کفش ال استار یا ونس شب عروسیم به جای پاشنه بلند🌚

زنداداشم با داداشم ۱۲ سال رابطه دوستی داشتن شب عرویش کتونی پوشیده بود زیر لباس عروس به قدری رقصید بپر بپر کرد گفتم پاهاش داغون شده وقتی میچرخید و میرقصید کفشاش پیداد بود همه میخندیدن میگفتن چشم انتطار بوده 

زنداداشم با داداشم ۱۲ سال رابطه دوستی داشتن شب عرویش کتونی پوشیده بود زیر لباس عروس به قدری رقصید بپ ...

یعنی چی چشم انتظار بوده؟