2733
2734
عنوان

صحنه های کتک خوردن ام همش میاد جلوی چشمم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1266 بازدید | 53 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببین عزیزم خب اتفاق دردناکی بوده برات خوب کردی دیه گرفتی ازشون واسع کنار اومدن با این قضیه حتما پی ...

رفتم که یه کم بهترم وگرنه همش کابوس می دیدم شبا

خوابم هم نمی برد

شاید باید بازم برم

رفتم که یه کم بهترم وگرنه همش کابوس می دیدم شبا خوابم هم نمی برد شاید باید بازم برم

وای چه وحشتناک.

من بودم خونه مو عوض میکردم. 

دیه که گرفتی خب یعنی قبول کرده اونا کتکت زدن دیگ.

چیو رد کرد؟

الیته اگه دوست داری بگو،اگه ناراحتت نمیکنه

رفتم که یه کم بهترم وگرنه همش کابوس می دیدم شبا خوابم هم نمی برد شاید باید بازم برم

حتما برو

ی مدت رو این قضیه کار کن

مطالعه کن تا بتونی این قضیه رو بپذیری

منم چند سال پیش ی برخوردی باهام شد تا مدت ها کابوسشو میدیدم ولی خیلی تلاش کردم تا بهتر شدم

متوجه نمیشم یعنی امدن تو خونتون و زدتتون 

توی خونمون که اومد من گفتم چی کار می کنی تو خونه من برو بیرون زنگ زدم پلیس رفت بیرون داشت همین طور فحش می داد و تهدید می کرد یه خورده هم باز میومد تو باز می رفت بیرون منم گوشیم رو در آوردم فیلم گرفتم ازش رفت بیرون و من دنبالش داشتم فیلم می گرفتم جلوی درمون حمله کرد و منو زد

وای چه وحشتناک. من بودم خونه مو عوض میکردم.  دیه که گرفتی خب یعنی قبول کرده اونا کتکت زدن دیگ ...

اتفاقا باید بمونی وبچزونیشون.مثلا یکیو اجیر کنی موتوری باشه رنگ وپلاک موتورشو عوض کنه نقاب بزنه که شناس نباشه.بعد کیف مرتیکه رو توخیابون بدزدن بعد بیان بندازن کیف رو دم خونشون وبرن‌ یا همون موتوریا زنه که رد میشه تخم مرغ گندیده بشکنن روسرش.یا نذری بدن تو کل کوچه پخش کنن به اینا ندن

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
وای چه وحشتناک. من بودم خونه مو عوض میکردم.  دیه که گرفتی خب یعنی قبول کرده اونا کتکت زدن دیگ ...

آره برای ضرب و جرح محکوم شده ولی من برای ورود به خونه ام هم شکایت کردم اون رو رد کردن

یا مثلا تهدید هاش یا اینکه شوهرش منو زد نه تو فیلم افتاد نه شاهدهام دیدن مرتیکه از محکوم شدن در رفت و شکایتم رو رد کردن

یا مثلا آسیب زدنشون به گوشیم رو رد کردن در حالی که توی فیلم هست 

اینطوری بود برای تو هم؟

اره 

من تو بیداری خوب بودم

ولی افکارم توی خواب میومدن سراغم و کابوس میدیدم

روان شناسم گفت توی بیداری از اون اتفاق فرار میکنی توی خواب میاد سراغت

سعی کن در طول روز با این قضیه کنار بیای

2706