2733
2739

بچه ها چند وقت پیش زن همسایه با شوهرش به من حمله کردن و منو زدن،دلیلش هم این بود که من به بچش گفتم از جلوی در پارکینگ بره کنار می خوام ماشین بیارم بیرون

شکایت کردم و محکوم شد ولی من اون صحنه ها از جلوی چشمم پاک نمیشه همش هم میگم چرا آخه چرا؟چی گفته بودم مگه اصلا چه دلیلی داشت این کاراشون

یه نفر چطور به خودش اجازه میده بیاد تو خونه دیگران و با کسی اینطوری کنه؟چرا بعضی ها انقدر وقیح و حیونن اینا مگه از جنگل اومدن مگه ارث پدرشون رو طلبکارن

قانون ما هم که اصلا درست و حسابی نیست،جلسه دادگاه که بود قاضی انقدر شوت بود که حد نداشت،این همه مدرک از جرم طرف دیده بعد میگه رضایت بده،نمیدی؟اینا مدارکی که توی پرونده ارائه میدیم رو اصلا می خونن؟اصلا نگاه می کنن؟مثلا خیلی از موارد شکایت من رو رد کرد در صورتی که قشنگ مدرک محکم داده بودم،فیلم عکس شاهد ولی انگار اصلا نگاه نمی کنن مدارک رو رو هوا یه نظری میدن

اصلا اجازه هیچ صحبتی هم به آدم نمی داد نمی ذاشت کلمه ای حرف بزنی

فکر کنم خریده بودنش طرف مجرم اون وقت خودش رو زده بود به ناز و ادا واسه قاضی و آخرش رفته بود تو اتاقش نمی دونم چی بهش می گفت که مرتیکه قاضی اومد سر من کلی داد و بیداد کرد و با چشم گریون از دادگاه اومدم بیرون خدا ازش نگذره من که ازش نمی گذرم

بچه ها هی میگم واگذارش می کنم به خدا ولی آروم نمیگیرم

حالم خیلی بده چقدر بده الکی الکی مورد ظلم قرار بگیری قانون هم ازت حمایت نکنه

اسمش قانون داریم کدوم قانون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا فقط نگاه میکنه صبر زیادی داره

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
نه ولی برای مراحل گاهی مشاوره حقوقی می گرفتم

باید وکیل میگرفتی

با قاضی جماعت فقط وکیل میتونه دهن به دهن شه

اجازه نمیدن خود ادم اونجا صحبت کنه

اگه میخواید حقتونو تو دادگاه بگیرید باید حتما وکیل خوب داشته باشید وگرنه حکم علیهتون میشه

{ خانم هستم }
2740
اعتراض میزدی به حکم دادگاه  صبر میکردی برای دادگاه تجدید نظر بعد از دادگاه درخواست وکیل تسخیری ...

اگه همه اینا نتیجه نداد منتظر کارما نمون

من اگه بودم یکیو میفرستادم تا میخوره بزنتشون بعدم هیچ مدرکی نداشته باشن برای اثبات که بفهمن جزای کار بد چیه

توکشور ما کی از حق مظلوم دفاع کردن ک این بار دوم باشه. میفهمم حالتو. چه صداهایی ک تو نطفه خفه شد ...

واقعا همیشه اونی که زیادن دیده مورد ظلم و فشار قرار میگیره و قانون هم هیچ کمکی بهش نمیکنه

اون همش باید دنبال بکش واکش و هزارجور کار باشه اون مجرم جرمش رو کرده راست راست هم می چرخه واسه خودش

آخرش هم قراره یه گاوی که فقط یه اسم قاضی روش گذاشته شده بشینه اینطوری چرت ببافه به هم و انفاقی که افتاده عین خیالش هم نباشه.دریغ از ذره ای علم و وجدان دریغ از ذره ای شخصیت

چرا کتکت زدن یعنی فق، چون به بچه گفتی برو کنار چقدر باورش سخته

آره فقط برای همین

ببین باورش واسه خود منم سخته زن و شوهر روانی بودن انگار از جنگل اومده بودن

همینه که انقدر حالن بده و هی میگم آخه چرا

2706