2733
2734
عنوان

صحنه های کتک خوردن ام همش میاد جلوی چشمم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1272 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره فقط برای همین ببین باورش واسه خود منم سخته زن و شوهر روانی بودن انگار از جنگل اومده بودن همینه ...

بقیه اعضای ساختمون کاری باهاشون ندارن؟

چرا اعضا اعتراض نمیکنن به مدیر ساختمون که اینا پاشن برن؟

اگه خونه از خودشون نیست قضیه رو به صاحب خونه اطلاع بده

نه ولی برای مراحل گاهی مشاوره حقوقی می گرفتم

اشتباه کردی باید با یه وکیل میرفتی اونم وکیل درست و حسابی که حداقلش الان روح و روانت در ارامش باشه و دلت هم خنک میشد. موقعیت سختیه امیدوارم حالت زودتر خوب بشه و فراموش کنی اما اگه میتونی دوباره شکایت کن یا تلافی کن جوری که گیر نیفتی

بقیه اعضای ساختمون کاری باهاشون ندارن؟ چرا اعضا اعتراض نمیکنن به مدیر ساختمون که اینا پاشن برن؟ اگ ...

اصلا طرف تو ساختمونمون نیست که

همسایه تو کوچه بود

اصلا اولین بار بود توی زندگیم می دیدمشون این حیون های جنگلی رو

اصلا طرف تو ساختمونمون نیست که همسایه تو کوچه بود اصلا اولین بار بود توی زندگیم می دیدمشون این حیو ...

یا خداااا

این واقعا نیاز به یه گوشمالی حسابی داره

اگه بتونی امارشو دربیاری که مستاجره یا نه عالی میشه

وای چه صحنه بدی 

خدا خودش به دلت آرامش بده 

اونا هم حتما تقاص کارشون رو خواهند داد مگه اینکه بیمار روحی روانی باشند 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
واقعا همیشه اونی که زیادن دیده مورد ظلم و فشار قرار میگیره و قانون هم هیچ کمکی بهش نمیکنه اون همش ب ...

خواهر شوهرم با شهادت مادر واون یکی خواهرش زمینمو ازمون گرفتن قاضی میگه بالاخره زن هستن وضعیف تو ببخش درحالی که کلاه برداری کردن

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
یه روزی تقاصشو پس میدن نگران نباش

من به تقاص و اینا اعتقادی ندارم خیلی ها رو دیدم ندادن

بعد یه روزی به چه درد من می خوره من الان می خوام تقاص رو ببینم الان جیگر من داغ داره اون یه روز مگه من هستم تو اون لحظه که ببینم

2706