2733
2734
عنوان

شکمتون بعد زایمان چه شکلی شده؟؟؟

717 بازدید | 56 پست

مال من خیلی زشت شده شل و ول نافم افتاده بیرون سیاااه بنظرتون میتونم درستش کنم؟؟؟روم نمیشه لباس بپوشم همش گل و گشاد و کهنه لباس بخرم که چی وقتی انقدر زشتم 

من خوشحال ترینم😍😍😍

تو بارداری چرب میکردی شکمتو؟

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بایدچرب میکردی شکمت رو

خوب میشه

باورزش وشنا

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.
2731

شکمم کوچیک شده ولی نافم خیلی رفته داخل قشنگ ی لیوان آب توش جا میشه😐..سیاه هم شده از خودم بدم میاد

نقاشی سیاه قلم میکشم هرکس خواست درخدمتم قیمتا  👈👈👈a4 ۴۰۰ ت   a3(دو برابر آ۴ هسش ۶۰۰ ت  a2(۴برابر آ۴) ۸۰۰ ت   نقاشی ها پرس میشه و تا ۱۰۰ سال دیگه هم خراب نمیشه
2740