2733
2734
عنوان

فروش پیج اینستاگرام

68 بازدید | 8 پست

من یه پیج ۴۲ کا دارم میخوام بفروشمش چون اصلا وقت نمیکنم فعالیت کنم 

بنظرتون استوری بذارم توی همون پیج که قصدفروش دارم؟

فالورهام ریزش نمیکنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

معلومه که ریزش می کنه چون قراره فعالیتش کم بشه و موضوعش عوض بشه ، بعد به نظره خودت هر کا ۲۰۰ هزار تومن  گرون نیست ، و این که فالوور فیک داری یا نه اگه نداری من ازت میخرم

معلومه که ریزش می کنه چون قراره فعالیتش کم بشه و موضوعش عوض بشه ، بعد به نظره خودت هر کا ۲۰۰ هزار تو ...

اصلا فالور فیک ندارم.من ادمین هستم پیج کاملا اصولیه از همه نظر.ریچ پیچ ۳ و نیم میلیون..درخواست تبلیغ هم زیاد دارم ولی اصلا وقت نمیکنم فعالیت کنم چون دو تا پیج دیگه هم دارم..فقط بار اولمه میخوام بفروشم برای همین نمیدونم کجا بذارم برای فروش که قیمت خوب بخرن 

معلومه که ریزش می کنه چون قراره فعالیتش کم بشه و موضوعش عوض بشه ، بعد به نظره خودت هر کا ۲۰۰ هزار تو ...

در مورد قیمت هم تعرفه همینه چون جذب فالور سخته من این پیج و توی ۴ ماه به ۴۲ کا رسوندم

2740

فروختی یا داری پیجتو

پسرم؛ بزرگ مردِ کوچکِ من...تو بهترین هدیه خدا و زیباترین ثمره ی عشق مایی، من و بابایی بی صبرانه منتظرِ گرفتن دستای کوچولوتیم👨‍👩‍👧 خدایا بزرگترین سرمایه های زندگیم؛ همسرم و کوچولومون رو همیشه به تو میسپارم مواظب عزیزترینام باش❤🥰