2737
2734
عنوان

رفتن بدون خداحافظی

190 بازدید | 23 پست

سلام خانوما من قبلا کاربر سایت بودم ولی آشنا زیاد بود نخواستم کسی بفهمه

ازتون میخام بدون پیش داوری نظرتون بگید من کاری درستی کردن یا نه

من مدت یکسال با آقایی در ارتباط بودم به صورت دورادور البته این آقا آشنا بود و فامیل دور هر دو خیلی عاشق من بودین بخصوص اون آقا

سه ماه بعد ارتباط این آقا اومد خاستگاری من ولی خب خانواده رد کردن و البته گفتن که من نخواستم

من هم دو هفته پیش موضوعی پیش اومد و به مامانم گفتم من دوسش دارم که شروع کرد داد و بیداد فشارش رفت بالا من حتی یه کلمه هم حرف نزدم گفت باشه برو باهاش ازدواج کن ولی دیگه پدر و مادری نداری حق نداری سمت ما بیای و ... و کاملا جدی گفت دیگه دختر من نیستی

مامانم خیلی حساسه گفت من میخام دخترم با یه مرد که وضعیت مالی خوبی داره ازدواج کنه نه این پسر (ایشون شغلش آزاده و مغاز داره ) گفت نمیخام با کسی ازدواج کنی که چند تا داداش و آبجی داره بشی مثه من اذیتت کن و.... کلی حرف منم بدون هیچ حرفی گفتم چشم مامان

بعد از اون بدون هیچ حرفی این تمام راه های ارتباطی خودم رو با این آقا قطع کردم و بدون خداحافظی ترکش کردم دلیلش هم این بود که اگر توضیح میدادم که قبلا هم گفتم خانوادم مخالفن میگفت درستش کن اما نمیشه نمیتونم قید خانوادمون بزنم بخاطر همین هیچی بهش نگفتم 

الان حدود ۱۲ روزه و چند روز پیش اتفاقی توی مترو دیدمش ولی خیلی سریع بین جمعیت رفتم میخاست بیاد سمتم کنجکاوی از چشماش مشخص بود ولی چند نفر باهاش بودن 

حالا بنظر شما کار درستی کردم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ن خودتو بزار جاش فکر کن اون بخاطر خانوادش بدون خداحافظی تو رو ول میکرد

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
2740

اصلا کارت درست نبوده

حتی شده با پیام باید بهش میگفتی علت خونوادتن

بدون خداحافظی وقتی یکیو ترک میکنید طرف تا مدتها مغزش درگیره 

نمیدونه چیکار کرده اشتباهی ازش دیدین یا چه اتفاقی افتاده که غیبتون زده 

بله

اگر اقاهه دختررو همینطوری بدون خداحافظی برا خانوادش ول میکرد فکر نمیکنم دوباره ابن حرفو میزدی

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

یبار دیگه بهش گفتم خانواده من تورو نمیخان گفت من راضیشون میکنم ولم نکن باهام بمون موندم ولی نشد بهشم میگم میگه خب باشه پس نمیشه بای 

فردا باز میاد میگه درستش میکنیم ولی نشدنیه

اگر اقاهه دختررو همینطوری بدون خداحافظی برا خانوادش ول میکرد فکر نمیکنم دوباره ابن حرفو میزدی

دقیقا منم میگم حتی شده باید بهش پیام میداد علتشو میگفت بعد کلا خاموش میکرد

نکه یدفعه طرفو بزاری تو آب نمک و نگرانی

2706