2737
2739
عنوان

رنگ مو

44 بازدید | 8 پست

دوستان من امروز موهام که بلندم هست مشکی تیره زدم آرایشگاه .حالا بنظرتون برای عید هایلایت بزنم نزنم ؟اگه آره چه رنگ هایلایتی روی مشکی بزنم .پوستم گندمی روشن 

قیدشو بزن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

اره هایلایت قشنگه

ولی الان دیگه بهت نوبت نمیدن

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا؟آرایشگرم آشناس

ی ساعت پیش رنگ کردیم

دو حالت داره 

یا موهات هویجی میشه

یا نابود میشه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
ارایشگرم آشناس 

اخه به آشنا بودن نیست الان نوبتا پره

ولی اگه نوبت میده و میدونی خراب نمیکنه برو

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2740
چی بزنم روی مشکی تیره

بلوند دودی

بلوند کاراملی

بلوند پلاتینی

ببین کدوما خوشت میاد