2733
2734

بچه ها من با خانواده شوهرم زندگی میکنم طبقه بالاشون من چون تلویزیون ندارم خونم کوچیکه امکانات نیست زیاد میره پایین پسره بیشتر موقع ها 

دیشبم پایین بود شلوغ کاری کرده بود پدرشوهرم زده بود نمیدونم کجاش پسرم اومد بالا گریه میکرد گفتم چیشده گفت نازنین زده اسم دخترمه منم داد زدم سر دخترم پسزم دروغ گفته بود خواهرم زده که دعوا نشه بین من و پدرشوهرم اینا منم فهمیدم ولی یه جوری رفتار کردم انگار نمیدونم الان از صبحع اعصابم خورده چرا هیچی نگفتم پدرشوهرم دلم کبابه😭😭😭😭

شما بودید چیکار میکردید

چطور گوشی داری

دیتا میگیری 

میای سایت

ولی ی تلویزیون نداری

خب با همین دیتا بسته بگیر بچه ها فیلم ببینن

نمیشه ک تلویزیون نداره بچه ها حوصلشون سر بره بفرستی مزاحم بقیه بشن

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هر جور شده تلویزیون بگیر تلویزیون های ۵۰۰ تومنیم هست همین الان جلو من هست مردم اعصاب خودشونو ندارن ...

یعنی حق میدین بهشون

تلویزیون من که ندارم بخرم باید پسر بی عرصشون بخبره دیگه

2738
یعنی حق میدین بهشون تلویزیون من که ندارم بخرم باید پسر بی عرصشون بخبره دیگه

بله حق میدم من حوصله بچه های خودمو ندارم بقیه رو ک اصلا. ی وسیله تو  خونه بفروش تلویزیون  ارزون دست ۲ بگیر

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
سلام عزیزم خوبی رفتی روستا

سلام عزیزم خوبی سال نوت مبارک، 😘

اره رفتم برگشتم

بهارجون امشب شوهرم یه جعبه شیرینی گرفت گفت بریم اشتی رفتم عین عقب مونده ها نشستم حرفی نزدم فقط تلویزیون دیدم از خجالت مردم من چقد عقب مونده ام یه چند کلمه هم حرف زدم چرت وپرت یه تشکر برا چایی و.. کردم اونم انقد عقب مونده ام نتوستم خوب بکنم

شوهرم میگفت از پدرم عذخواهی کن گفتم نه فقط میام پایین خونتون 

سلام عزیزم سال نو شماهم مبارک خوب کردی رفتی خونه پدرشوهرت همون ساکت بودنت بهتر بود عزیزم سعی کن کنار بیای چون الان تهران کرایه خونه گرونه کجا میخای بری بادوتا بچه اواره بشی دورازجونت انشالله زندگیت روزبه روز بهتر میشه گلم

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
سلام عزیزم سال نو شماهم مبارک خوب کردی رفتی خونه پدرشوهرت همون ساکت بودنت بهتر بود عزیزم سعی کن کنار ...

بهارجون خیلی دخالت میکنن بچه هام اذیت میکنن چیکار کنم اصلا هم بهم رو نمیدن