2733
2739

من در مورد این جاها ‌‌و آداب و رسوم و فرهنگشون تحقیق کردم ولی تا حالا اصلا نرفتم 

بعد می‌خوام بدونم اگه کسی بخواد بره مسافرت همچین جاهایی اگه حجاب داشته باشه یا مثلا چادر مردم اون منطقه ناراحت میشن و فکر میکنن بهشون توهین شده یا نه؟ 

کسی اصلا اونجا هست که از همون منطقه باشه و حجاب کامل یا چادرم داشته باشه یا کلا همشون لباس سنتی میپوشن و حجابشون بر اساس رسوم خودشونه ؟ 

یه کم اطلاعات بدین که اگه خواستم جایی برم گیر نیفتم و باعث ناراحتی کسی بشم 

لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

شمالیها و کردها آزادن از نظر پوشش محجبه نیستن اکثریت ولی کسی کاری به دیگران نداره تا وقتی کاری به کارشون نداشته باشید

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
کاری ندارن قربونت برم چ با حجاب چ بی حجاب خوده این منطقه هم همه جور آدمی داره همه مثل هم نیستن

اره چون من فقط از توی اینستا یا تلگرام مردمو دیدم چیزی نمی‌دونستم

لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن  
2706