2733
2734
عنوان

بچهها بیاین ناخنم چطوره ؟+عکس

957 بازدید | 58 پست

کاشتم برا عید از نظرتون چطوره؟

وقتی‌لایك‌میکنم‌جوابتو‌نمیدم‌یعنی‌نظرت‌برام‌اهمیتی‌نداره‌پس خودتو‌خسته‌نکن!😂🤌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من نپسندیدم خیلی بد نیست ولی بعد عید ناخن کارتو عوض کن

نظرت کاملا محترمه عزیزم

وقتی‌لایك‌میکنم‌جوابتو‌نمیدم‌یعنی‌نظرت‌برام‌اهمیتی‌نداره‌پس خودتو‌خسته‌نکن!😂🤌🏻
2738

کاش یه رنگ میکردی ولی عیب نداره به خوشی باشه 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
نماز%چی پس

همه نماز خونن؟

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

مبارک باشه.  ناخن کارت و عوض کن حتما، مانیکور تمیز انجام نداده

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2706