2733
2739
عنوان

سوت کشیدن گوش

353 بازدید | 54 پست

سلامم بچها کسی این مشگلو داشته و چجوری رفع کرده؟گوش راستم نیم ساعته مثل جارو برقی سوت میکشه جوری ک از خواب پریدم فک کردم مامانم جارو برقیو باز کرده

خیلی رو مخه نمبدونم چیکارش کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
تاپیکت گوه باران 💩💩💩💩تاپیکت گوه باران 💩💩💩💩تاپیکت گوه باران 💩💩💩💩تاپیکت گوه باران 💩💩💩💩

واقعا چقد بدبختی خیلی دلم برات میسوزه 

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺تو خدای معجزه هایی خودت مواظب تو دلیم باش حالا که دادیش بهم 😭❤️
واقعا چقد بدبختی خیلی دلم برات میسوزه 

گوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنت

این کاربری ماله ۳ نفره (زهرا - ستایش - ماهک)
2740
گوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگ ...

تند تند بخور از دهنت نیفته سرد میشه حقیر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺تو خدای معجزه هایی خودت مواظب تو دلیم باش حالا که دادیش بهم 😭❤️
تند تند بخور از دهنت نیفته سرد میشه حقیر

گوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنت

گوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگ ...

نوش جونت گوشت بشه به تنت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

بیشتر بخور گلم سوهاضمه داری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیشتر بخور گلم سوهاضمه داری 

گوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنتگوه تو دهنت

2706