2733
2734

وای حالم خیلی بده عصری با مامانم رفتیم بازار خرید اخر تو یه مغازه یچی خریدیم بعد موقع حساب کردن یه پسره بود اومد از داخل مغازه از پشت سرم دست زد ب باسنم و سریع ردشد رف بیرون 

واییییی من ک هنگ کردم ی لحظه بعد بس ک عصبی شدم رفتم یکی محکم زدم تو گوشش یکم فوشش دادم بعد برا اینکه بترسه گفتم الان زنگ میزنم شوهرم بیاد ادمت کنه

اونم زد به حاشا چیزی نمی‌گفت فقط اروم یه بار گف چیه و چیشدع😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیادی غیر واقعی بود

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2740

بعد مامانمم یکم فهمیده بود داشت فوشش میداد دستشو گرفتم زود کشیدمش اونور رفتیم 

اخه شهرمون کوچیکه بازارم شلوغ بود الان میترسم یه اشنایی دیده باشمون بره ب شوهرم خبر بده مثلا بگه زنت دعوا میکرد و فلان😑

منم ب شوهرم خبر ندادم ترسیدم حساس بشه نذاره جایی برم

بنظرتون ب شوهرم بگم؟؟؟یانه

دستت درد نکنه خوبش کردی کاش من جرات تورو داشتم 

باعث افتخاری👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊