2737
2734

یکی نوشته پرولاکتین بالاست ک من ازمایش دادم نرمال

یکی نوشته احتمال بارداری که من تنبلی دارم ولی خب پریودم منظم چندماهیه

وای بعدظهر میخام برم ماما دکترا نیستن 

لطفا اگ تجربه داشتین بگین چیه

گر نگهدار من آن است که من میدانم      شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد                       🌸  خدایا فقط امیدم به توست    🌸                     😍  خدایاعاشقتم😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما اگر پریودیت منظم باشه

بابد هر ۲۸ روز پریود بشی

پس این ماه باید ۱۵ میشدی

بی بی چک بزن

بیشتر علائمت شبیه بارداریه 

سنگینی سینه و اینا 

من روزهای سختی رو گذروندم تا پای مرگ رفتم و برگشتم،هنوزم روزهای سختم تموم نشدن،برام دعا کنید،سلامتی میتونه معجزه زندگیم باشه
2742
پیش میاد منی که از درد سینه بعضی وقتا درد شدید دارم بعضی وقتا کلا علائم کامل بارداری همسرت مشکل ندار ...

نه همسرم هیچ مشکلی نداره

گر نگهدار من آن است که من میدانم      شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد                       🌸  خدایا فقط امیدم به توست    🌸                     😍  خدایاعاشقتم😍
شما اگر پریودیت منظم باشه بابد هر ۲۸ روز پریود بشی پس این ماه باید ۱۵ میشدی بی بی چک بزن بیشتر ع ...

میترسم والا گفتم تا جمعه صبر کنم

میترسم والا گفتم تا جمعه صبر کنم

الهی دوست نداری باردار باشی؟

مگه رابطه پر خطر داشتی

اخیراً سرما خوردی؟

شایدم برا تغییر فصل باشه

و یا همون تنبلی تخمدانت 

من روزهای سختی رو گذروندم تا پای مرگ رفتم و برگشتم،هنوزم روزهای سختم تموم نشدن،برام دعا کنید،سلامتی میتونه معجزه زندگیم باشه