2737
2739
فقط و فقط مکالمه چون ترکی خیلی سخته و بعضی جاها بی قاعده است و سماعیه
بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من پدرم ترکه خودمم از 7 سالگی اومدم شهرپدرم که ترکن دستو پاشکسته ترکی حرف میزنم خیلی سخته ولی شدنیه
دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
من ترکم ولی راستش حس میکنم ترکی یادگرفتنش سخته مگراینکه زبون مادری باشه.البته با زندگی کنارشون قابل یادگیریه ما فامیل عروس فارس داریم ترک شده حالا فقط یکم لهجه داره
😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2740
ترکی زبان خیلی سختیه مخصوصا اگه خیلی غلیظ حرف بزنن اصلا متوجه نمیشی. باید با ترک ها معاشرت کنی کم کم با دقت تو حرفاشون یاد بگیری
تهمت مثل ذغال است..اگر نسوزاند سیاه میکند😑
امید داشتم که با مرد ترک ازدواج کنم فول میشم ترکیو اونم از شانسم همسرمم مثل خودم فارس تهرانه وکلا تو خونه فارسی حرف میزنیم حتی بچه هامم بااینکه تبریزیم ترکی زیاد متوجه نمیشن البته دختر 9 سالم کوچیکه هنوز 9 ماهشه
دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
زن داداشم مادرش ترکه ولی بلد نیست حرف بزنه فقط میدونه چی میگن بهش میگم اصلا سعی هم نکردی یاد بگیری دیوونه آخه زبان مادرت ترکیه... منم خیلی دوست دارم یاد بگیرم
گاهی باید سکوت کرد... خدا پاسخگو خواهد بود...