2733
2734

دوستان من دو ماه قبل خونه مادر شوهرم دعوت بودم دختر خاله و دختر دایی های شوهرمم بودن بعدش یهو خواهر شوهرم گفت که آره ما رفتیم خونه زهرا (دختر خاله اش) بعد اسم شوهر من گرفت  علی(اسم مستعار) نیومده داخل شاید خواهر شوهر زهرا خجالت بکشه یا بد بدونن بعد که اینا رفتن داخل فکر کنم زهرا پرسیده علی چرا نیومده داخل خواهر شوهرم گفته شاید خواهر شوهرت بد بدونن اینا بعد خواهر شوهر زهرا گفته نه اینجا دقیق یادم نیس خواهر شوهر زهرا صداش کرده به خواهر شوهر من(اینم بگم خواهر شوهر زهرا کلا غریبه هستت)
 بعد خواهر شوهرم میگه اینقدر به علی احترام گذاشته و براش قلیان آورده قلیان کشیدن خیلییی دردم اومد ولی چون بار اولم بود رفته بودم خونه مادرشوهرم نگفتم به شوهرم که بعدش نگه بار اول اومدی داستان درست کردی ولی هر کار می کنم نمیتونم عضمش کنم می خوام به شوهرم بگم  
می خوام ازش درست بپرسم ولی چطور ازش بپرسم میشه کمکم کنی نمیتونم نگم و تو دلم نگه دارم کمکممم کنید

پری شب بهش گفتم کی رفتی خونه زهرا گفت کدوم زهرا گفتم دختر خاله ات گفتم خواهرت گفته قلیان کشیدی با خواهر شوهرش بحث عوض کرد گف صبر کن مهمان داریم و فلان شب ها چشام میبینم قلبم می سوزه 

یادم‌ نمی کنی و از یادم نمیری یادت بخیر یار فراموش کار من‌‌‌‌‌    🥀      در نگاهت قلبم جا موند.. 🖤 خدایا دلم خیلییی واسه بغلش تنگههه
ببخشید عنوان روخوندم یه جوری شدم😔

فکرش بکن من چجوری شدم و هستم

یادم‌ نمی کنی و از یادم نمیری یادت بخیر یار فراموش کار من‌‌‌‌‌    🥀      در نگاهت قلبم جا موند.. 🖤 خدایا دلم خیلییی واسه بغلش تنگههه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
یه کلمشو نفهمیدم چی نوشتی

فک کن شوهرش رفته خونه دختر خالش بعد با خواهر شوهر دختر خالش قلیون کشیدن......باید جررررش بدی نصفش کنی با یه زن قلیون بکشه هی اون بکنه تو دهنش بکشه هی این احححح.....

درخواست دوستی ممنوع....من دیوونه ام یکهوووو دیدین فحش خواهر مادر دادم،😱🤫😝
2706