2733
2734
عنوان

شوهرم با زن غریبه قلیان کشیده بهش بگم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2267 بازدید | 102 پست
کجایی نسیم تو همین تاپیک یکی از راهکارای ملت رو واسه اون شب بود رو گفتم واسه ی بنده خدا بخون توهم من ...

زیر سایتم 

منم میرم و میام 🤣

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روز خوب میاد،ولی ما عادت کردیم به شب...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای بابا......خیلی طولانی شده عقدتون....تو پونزدهی شوهرت چنده

۲۸

یادم‌ نمی کنی و از یادم نمیری یادت بخیر یار فراموش کار من‌‌‌‌‌    🥀      در نگاهت قلبم جا موند.. 🖤 خدایا دلم خیلییی واسه بغلش تنگههه
چند سالشه اون زنه؟

اصلا اون زنه ندیدم

یادم‌ نمی کنی و از یادم نمیری یادت بخیر یار فراموش کار من‌‌‌‌‌    🥀      در نگاهت قلبم جا موند.. 🖤 خدایا دلم خیلییی واسه بغلش تنگههه
وا یعنی شما تو خانوادتون دختر خاله و دایی و عمو و اینا باهم دورهم نمیشینید؟حالا بعضیا قلیونم میکشن ج ...

ببین رفته با شوهر خواهر دختر خاله اش کشیده

ببین رفته با شوهر خواهر دختر خاله اش کشیده

شوهر خواهر دختر خاله اش که مرده که میشه داماد خاله ات اینا.گیجمون کردی اسی.خواهر شوهر دخترخاله اش؟خب غریبه بوده باید احترام میذاشته که میگی خیلی به شوهرم احترام گذاشته. قلیونم تعارفی اوردن حتما.درکل زیاد چیز مهمی نیست.شما شاید سنت کمه.نباید تو این سن ازدواج میکردی .مال قبل ازدواجت هم باشه که واقعا مهم نی .بعد ازدواجم باشه بازم مهم نی دورهم نشستن قلیون کشیدن.شما بزرگ نشدی هنوز این مسئولیت سخت زندگی رو گردن گرفتی

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
رفته با خواهر شوهر دختر خاله اش قلیان کشبدع

خو مگه همه ننشستن دور هم دیگه خاصیت قلیون اینه دسته جمعی میکشن

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
جااااان چهار سال یعنی از یازده سالگی.....چجوری اخه...چجور خانوادت عروست کردن؟؟حالا چرا نمیری سر خونه ...

یا خدا ۱۱ سالگی

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
وااای چقد سخت میگیرن شاید من غیر عادیم

نه منم همینم

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
شوهر خواهر دختر خاله اش که مرده که میشه داماد خاله ات اینا.گیجمون کردی اسی.خواهر شوهر دخترخاله اش؟خب ...

اعصابم خراب بود اشتباهی نوشتم 

خواهر شوهر دختر خاله اش