2733
2734
عنوان

جواب این مادرشوهرو چجوری بدم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9259 بازدید | 108 پست

همینایی که نوشتی اینجابراش بنویس...اول بگوببخشیدشوهرم عجله کردحواسم پرت شد، بعدراجب کارایی که کردی بنویس گاهی بایدکارایی که کردیوبه رخ بکشی...درضمن زمانی مسافرت رفتی حق نداری فک وفامیل شوهرتوببری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کارت کاملا کاملا اشتباهه که میری واسشون ظرف میشوری نمیدونم خونه تکونی میکنی دیگه از این به بعد حق نداری خونه شو تمیز کنی خب مهمونیه وسط باش چایی ببر بیار چه کاریه میری بوفه شو تمیز میکنی مادرشوهرت هم ساده گیرت آورده ظرفاشو میذاره تو بیای بشوری ، دیگه نه زیاد برو پایین نه کاری براش انجام بده جواب پیامش هم نده سنگین تره فوقش بگو فلانی گفت بیا بالا 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
2728

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند ، این جمله رو بنویس و بزن جلو چشمت که یادت نره 

عزیزم لطف تو شده وظیفه پس بهتره عقب نشینی کنی ، کم کم دیگه کمکش نرو خواهشاً روی خودت کار کن و نروووووو 

دفعه بعد اونم رفت و سفر اطلاع نداد توام ازش گلایه کن 

همه چی درست میشه
همینایی که نوشتی اینجابراش بنویس...اول بگوببخشیدشوهرم عجله کردحواسم پرت شد، بعدراجب کارایی که کردی ب ...

خیلی میترسم جوابشو رک بگم سه سال هم ترسیدم بخدا میترسم زندگیم بپاشه

2740

خییییلی خودتو کوچیک کردی از اون موقع تا الان

الانم که تشکرشو دیدی؟ به خودت اومدی؟

دیگه با شوهرت برو با شوهرت بیا

اگر شام یا ناهار موندید تو پخت و پز کمک کردی که هیچ اگه کمک نکردی فقط ظرف بشور برگرد

الانم هیچ جوابی نده به روی خودتم نیار ولی دیگه کلفتیشو نکن

خدایا، تنها آرزویم این است که فقرا نازا شوند. و از این پس هیچ فرزندی در خانواده ای فقیر به دنیا نیاید‌.

اگه کنارم بودی میزدمت استارتر

به فکر سلامتی و شخصیت خودت نیستی به فکر اونی که کسی کمکش نمیکنه؟ خب نکنه خونشو کثافت برداره به توچه؟ یک صدم پول سفراشو بده کارگر بگیره

دعوا راه میندازه بندازه 

چهار روز دیگه که همه جات داغون شد هیچکی نمیگه دستت درد نکنه همه میزارنت کنار

بچه هات این رفتاراتو ببین یا خودشونم بهت بی احترام میشن و طلبکار یا میشن نوکر بقیه

یکم عاقل باش خواهشا

تمام رفتارات اشتباه بوده این مدت. من نمی‌دونم چرا فک میکنید چون طبقه بالای مادرشوهرتون زندگی میکنید باید بیستو چهار ساعته باهم باشید. بابا بخدا نه عروس مثه دختره نه مادرشوهر مثه مادر،پس تموم کنید این از خودگذشتگی های بی مورد رو. بله معلومه وقتی همیشه در خدمت بودی از نشستن دوتا کارد ناراحت میشه و دلش می‌شکنه. وقتی رفتو آمد زیاد باشه ازتون توقع دارن ، مثه مهمون برید بیاید همسرتونم توجیح کنید.

لطفا بقول خودت هیجانی رفتار نکن و آنقدر در دسترس نباش.

بگو مادر جان شما وقتی خونه تکونی دارید چرا باید برید مسافرت؟؟؟ به همسرت بگو‌قضیه رو. البته که اونی که باید خودشو اصلاح کنه شمایید. 

بابا جونم خواهرمم اومد پیشت خیلی مواظبش باش 🫂جون عزیز خودت تنهاش نزار ما که تلاشامون بی نتیجه موندو خدایی نبود که کمکمون کنه. اما تو مهربونی، تو پدری، تو بچه هاتو دوست داری بغلش کن تا جای درداش خوب بشه و آروم بگیره.... فقط دعا کن زودتر بیام پیشتون 🥀🥀
اخه اینکارو بکنم از طریق شوهرم دلخوری راه میندازه

از کی می‌ترسی؟چرا انقد اعتماد به نفس نداری 

خب دلخوری پیش بیاد بهتر دیگه کامل قهر میکنی نمیری خونش ، هر حرفی هم زد به شوهرت بگو همیشه بذار بدونه مادرش چیا گفته 

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
اگه کنارم بودی میزدمت استارتر به فکر سلامتی و شخصیت خودت نیستی به فکر اونی که کسی کمکش نمیکنه؟ خب ن ...

خودش رفته سفر عشق و حال از مام انتظار داشت بریم کلفتی خونشو کنیم

جوابشو نده دیونه از بس بهش محبت کردی پررو شده 

من که خونه مادر شوهرم میرم هیچ کاری نمیکنم مثل مهمونم ولی جاریم کار می‌کنه عزت من بیشتره 

یبار پدرشوهرم گله کرد گفتم خونه مامانمم کاری نمیکنم بعد سالی میام اینجا انتظار کار نداشته باشین توام خودت به خودت ارزش و عزت بده دیگه هم فرط و فرط نرو اونجا

2706