2733
2739
عنوان

جواب این مادرشوهرو چجوری بدم؟؟

9258 بازدید | 108 پست

بچه ها بیاین میخوام باسیاست جواب مادرشوهرمو بدم ، نمیخوام هیجانی رفتار کنم 

من طبقه بالای مادرشوهرمم 

اینا از وقتی ما ازدواج کردیم نزدیک ۱۰ بار رفتن مسافرت های خوب خوب هیچوقتم نه به شوهرم قبلش گفتن که میریم نه به من ، ینی دقیقا روز و ساعت حرکتشون فهمیدیم، چون همیشه ادعا داشت مثل دختر خودمی فلان منم ناراحت میشدم چرا نمیگه مثلا میترسه بگم منم ببرین 

الان یه چند روز با خواهراش رفته بود مشهد باز لحظه اخری فهمیدیم اونم اتفاقی 

خونشونم خونه تکونی میکردن

خدا شاهده هفته قبل اینکه خونه تکونی کنن خودم با کله رفتم پایین همه کابینتاشو ریختم بیرون ظرفاشو شستم کابینتارو پاک کردم دوباره با نظم چیدم سرجاشون با اینکه میدونه تازه کمرم خوب شده مهره کمریم شکسته بود سر مهمونیش 

بوفشو ریختم پاک کردم شستم و..... دیشب رفتیم دیدنش که از مشهد اومده بود 

میوه اورد اونم با اکراه گفتم زحمت نکش من شام نپختم شوهرمم گشنشه برمیگردیم بالا سریع یه شام بپزم ، پاشدم ظرفای میوه هارو جمع کردم پیش دستی هارو شستم گذاشتم میخواستم کارد هارو بشورم شوهرم اومد تو گوشم گفت بزار بمونه بیا بریم بالا 

مادرشوهرم پیام داده که ینی خیلی سخت بود‌ چهارتا کارد کنار سینکو بشوری 

چرا وقتی من مشهد بودم یه سر نیومدی کمک بابا خونه تکونی 

ینی قسم میخورم همیشه خدا رفتیم همه ظرفای از قبل موندشم شستم نزاشتم دست بزنه 

نوشته نمیدونم دل شکستن فلانه بهمانه 

چی جوابشو بدم اخه

من باشم جوابی نمیدم.دیگه هم نمیرم خونش برم هم کار نمیکنم

خودش میفهمه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

بنویس  لطف مکرر حق مسلم میشه !! من وظیفه ایی نداشتم درقبال کارای خونه شما اگرم کاری انجام میدادم از رو محبت و لطف بود ولی شما متاسفانه اگه یه بار انجام ندیدم به چشم تون میاد 

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 خدایا شکرت بالاخره بعد این همه سختی و انتظار من امیددارم که این ماه باردار بشم  بماندیادگاری ۱۶/۱/۱۴۰۳ 
2706