2737
2739

ایشالا چیزی نباشه مایعات اینا زیاد بخور

⛔️درخواست دوستی ندین مخصوصا اقایون درتاپیکام شرکت نکنید به نی نی یار اطلاع میدم.  خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره ❤️یا اباعبداالله حسین ❤️

وقتی میخوای بهش شیر بدی ماسک بزن

میدونی نوزاد رفلاکسی داشتن یعنی چی؟ یعنی باید شب تا صبح شاهد بالا آوردن بچه ت باشی هیچی هم از دستت نیاد ببینی بچه ت هیچی تو معده ش نمونده و گرسنه س و از گرسنگی همش گریه میکنه ولی با دوباره شیر خوردن دوباره بالا میاره، بچه ت نه سینه تو بگیره نه شیشه شیر مجبور باشی با قاشق بهش شیر بدی بعد بشینی واسه گرسنگی بچه ت گریه کنی، تا مادر بچه رفلاکسی نباشی نمی فهمی نخوابیدن بچه ت و خودت یعنی چی یعنی تو کل شبانه روز حداقل میزان خوابیدن یعنی چی، اگه بچه ت رفلاکس نداره خیلی خدا رو شکر کن عزیز جون و واسه بچه های ما هم دعا کن /واسه امضاهاتون صلوات می فرستم فقط اعلام نمیکنم ./با عرض پوزش درخواست دوستی قبول نمیکنم / نامه ای به خدا:سین کن مشتی، کارمون گیره به مولا/ان شاءالله به حق حضرت زهرا هیچ زنی انتظار واسه اولاد دار شدن نکشه/اگه جمله های امضام قاطی پاطی و بی ربطن به خاطر اینه که تو تایم های مختلفی نوشتم شون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم نترس بچه ها معمولا سرما خوردگی  زیاد نمیگیرن بگیرن هم شیر مادر آنتی بیوتیک هست واسه شون ف ...

عزیزم دیدی تو تاپیک قبل نگران وزن کمش بودم حالا نگران مریض شدنمم جالب اینه من اینقد رعایت میکردم حتی ب خونوادمم سخت میگرفتم 

2738

نگرانیت رو میفهمم. من بچه م همین سن بود حدودا که مریض شد. نگران نباش. بچه ها معمولا اگر بگیرن سبکتر میگیرن. خودت ویتامین بخور و سعی کن مرتب شیرش بدی. شیرت آنتی بادی داره. نبوسش و کلا طرف صورتش نرو. دستاش رو هم مرتب بشور براش.

باشوهرت چیکارکردی من بودم بخدا ازوسط دونصفش میکردم 

هیچی عزیزم ی کم صدامو بالا بردم ولی آخرم هی میگ ببخشید 

خب با ببخشید ک درست نمیشه 

ی دلم میگ فردا زنگ بزنم مادرشوهرم بگم بهش

نگرانیت رو میفهمم. من بچه م همین سن بود حدودا که مریض شد. نگران نباش. بچه ها معمولا اگر بگیرن سبکتر ...

عزیزم من بچم وزنش کمه 

همش بخاطر وزنش میترسم 

بخوام شیرش بدم یا آروغشو بگیرم هم تو صورتشم

عزیزم دیدی تو تاپیک قبل نگران وزن کمش بودم حالا نگران مریض شدنمم جالب اینه من اینقد رعایت میکردم حتی ...

منم سردخترم همینطور حساس بودم ولی بخدا فقط خودمو نابود کردم الیته همش از بی تجربگی هست گلم نه وزنش کم هست نه نگران بیماری باش انرژی منفی جذب نکن عزیزم

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2706