2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با سکوت و لبخند نگاش میکنم.  ولی توی ذهنم آهنگ مورد علاقمو پلی میکنم و اصلا گوش نمیدم اون چی میگه.  در آخر هم سرمو به نشونه ی موافقت تکون میدم که فکر کنه متحول شدم😁

✍🏻هرچی که بوده و هست با یک رویا شروع شده💜
2738

مادرشوهرم فوت کرده اصلا گیر نمیداد خدابیامرز یکی دوبار پیش اومد ساکت وایستادم 

عوضش شش تا برادرشوهر نره غول و عوضی دارم اندازه بیست تا مادرشوهر و جاری و خواهرشوهر اذیت میکنن 

قبلنا که بچه بودم عصبی میشدم چشام پر اشک میشد اخم میکردم 

تا اینکه هرچی گفتن خودمو به نشنیدن زدم و نهایت یه لبخند ملیح دیگه سه چهارساله زر زر نمیکنن فهمیدن به تخمدانمم نیست حرفاشون 

حرفای تکراری بزنه...خرافاتی باشه و همش بگه چی بخورید چکار کنید چکار نکنید و همش نصیحتتون کنه که چرا ...

هرموقع محترمانه جوابشو بده بگو اینجوری راحت بودم ،اینجوری حالم بهتربود،این مدلی صلاح دونستیم وباخنده بگومادیگه بزرگ شدیم شمانگران نباشین،براخرافی بودنشم یه چن تاچیزم تو تعریف کن که پراش بریزه دیگه دیدی بازم ادامه میده به شوهرت بگوباهاش بحرفه فقط تهاجمی رفتارنکن 

تا حالا پیش نیومده با مادرشوهرم بحث کنیم حد و حدود خودمون رو می دونیم ولی طبق گذشته و با توجه به اخلاقم جواب میدم با عصبانیت و نهاااایت رک بودن تو زندگی سابقم با مادرشوهرم خیلی دعوام می شد چون دخالت می کرد عیب پسر خودش رو قبول نداشت برعکس شوهرش که پشت من بود همیشه.

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂