2733
2739
عنوان

ازدست کی ناراحتم؟:(

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینه دیگه. من که تو یه خونه زندگی میکنیم یه روزایی بعد زایمان واقعا گرسنه بودم و شام و ناهار نداشتم. یه بارم یه بشقاب غذا نفرستادن برام. تازه میومد به بهانه دیدن بچه توقع داشت شام همشونو دعوت کنم

به آرزوهایت ایمان داشته باش..

2728
آره خانوم گل دوتا دختراش جاش گذاشتن رفتن یکیشون تهران یکی ایتالیا پارسال عمل کرد نیومدن هنوز مجردن تازه
لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
سلنا دقیقا یکساله دیگه شاغل نیستم اولین بارداریمه ولی من هم تا الان وزن کم کردم بجای اضافه شدن ولی ابدا روحیم طوری نیست که توقع کار یا آشپزی یا غذا از کسی جز همسرم داشته باشم. ناراحتم نمیشم اگه جای استارتر بودم
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
ماچون خودمون اینجوری هستیم توقع داریم ما محبتمون به هم خیلی زیاده برعکس اونا
لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
ذهنتو درگیر نکن
ماها ک حامله ایم حساس شدیم
این وسط هر کی هر کاری کنه سر شوهرمون خالی میکنیم.
مادرشوهرتم بی وجدانی کرده میتونسته واست آش بفرسته اما خودت میتونی خودتو ب صرف ی ناهار یا شام خوشمزه دعوت کنی و حسابی از دل خودت دربیاری.
والا منم عاشق آش رشنه ام ولی واقعا خجالت کشیدم ب مادرشوهرم بگم گفتم شاید نتونه درس کنه خودم قراره درس کنم و خودمو حسابی مهمون کنم
حس کردم توقعت زیاده . منم واسم مهم نیست من وقتی تو سخت ترین شرایط بیماری بودم کسی نگفت خرت به چند من؟!ویار بغل این چیزا بچه بازیهفقط از کسی توقع نداشته باشیم راحت زندگی میکنیم.
سایه من گفتم از نظراته ایشون تو تاپیکهای مختلف این برداشت رو داشتم نظراتشون برام جالبه ولی اصلا نمیفهمم برداشت شما از حرفهای من چی بوده که گفتید عجبا عزیزم ناسزا که نگفتم خیلی برخوردها تو نی نی سایت جالبه
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
فالی من چی میگه خونه ما طبقه دوم خونه مادر شوهرم هست من سه ماه باردارم ویار شدید دارم حالت استفراغ... تقریبا زیاد میرم زیر سرم... یک بارذمعدم خونریزی کرد... مادر شوهر بنده نه تنها این مدت یک بار واسم غذا نیاورد تازه یک احوال خشک و خالی ازم نگرفت تازه اوایل بارداری ام طلبکار بوووود هیچی نگین دلممم دود اورد
فالی اصلا بحث محبت نیست محبت یعنی با دادن غذا خوشحال بشی ولی وقتی با نفرستادن غذا ناراحت میشی اسمش توقع هست
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706