2737
2739
عنوان

ازدست کی ناراحتم؟:(

160 بازدید | 60 پست
سلام من باردارم 4ماهمه خیلی ویار دارم مامانم اینا شهر مانیستن تو این مدت مادرشوهرم یه بار نگفت بیاین اینجا یا دعوتمون نکرد فقط یه بار گفته بیاین رستوران یه بارم رفتیم اونجا بردمون رستوران هر موقع هم میریم اونجا شام میمونیم ولی خیلی کم میریم یه بار هیچ چیزی واسه ویارم نداد تازه پریروز هنرکرده چاغاله واسم اورده کلا یه بار تو این چارماه زنگ نزد بگه کارمندی ظهر بیااینجا یا ویارداری چیزی نمیخوای حالا امشب رفتم خونه دوستم زایمان کرده بود شوهرمم رفت خونه مامانش وقتی زنگ زدم بیا دنبالم گفت باشه شولی میخورم میام وقتی اومد گفتم چه خبروگفت مامانم شولی(آش)درست کرده بود منم باخنده گفتم واسه من نیاوردی!!گفت تو که آش دوست نداری منم گفتم گفتی هوسم شد گفت الان میرم میگیرم منم نزاشتم هرچی اصرارکرد حالا ازین ناراحتم که این مادر بی عاطفش نگفته زنش حاملس یه کاسه بدم ببره خیلی ناراحت شدم هرچی میخوام عادی باشم نمیتونم ازدست شوهرمم ناراحتم هی گفت الان برات شام درست کنم گفتم نه نمیخوام نشستم از حرص یه کاسه الوچه خوردم کاش مامانم اینجابود...
لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
من این چیزا برام مهم نیست اصلا
ذهنمم درگیرش نمیشه شرایطم با تو یکسانه تا بحال از مادرخودمم توقع نکردم حتی حتی یه کاسه سوپ چه برسه به بقیه
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نریزین سرم ولی خیلی مادرش بیخوده اصلا آدم نیست تازه یادش افتاده تیپ بزنه و هی لباس بخره انگار18سالشه محبت مامان من کجاواون کجا همه میگن بگو مادرشوهرت فلان چیزو برات بپزه!!!هه
لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
2728
اخییی عزیزم کاملا درکت میکنم منم حامله بودم کلا رو به قبله بودم اینقدر حالم بد میشد شوهرم رفته بود خونه مامان جونش برنج و مرغ خورده بوده برای من نیاورده بود با اینکه میدونست نمیتونم غذا درست کنم هیچوقت یادم نمیره
2738
مانترا خوش به حالت ولی به نظر من توقع نیست محبته طرفه مامان من اگه بود یه قابلمه میداد ببرم واسه شوهرم واسه همین این چیزارو میبینم تعجب میکنم
پردیس تو برو دکتر به اون ربطی نداره
ههههه.منم تو شرایط تو بودم خیلی حساس بودم.. منم تو شهر رندگی میکنم ک مامانم اینا نیستن . مادرشوهرم حتی یبار هم نیومد پیشم منم شوهرم سر کار بود منم همش تنها.حتی بهم ی زنگ هم نمیزد.دیگه حالا چ برسه ب اینکه غذا برام درست کنه.. غصه نخور مطمئنن میاد روزی ک جای آدما عوض میشه.تو هم اگه تونستی با وجدانت کنار بیای تلافی کن... شبت خوش و خرم.آرامشت مستدام
.....
مانترا شاغلی ؟اولین بارداریته؟نظراتت تو تاپیکها میخونم احساسم میگه یه خانوم 36یا 37با حداقل 2بچه و خانه داری فکرم درسته؟نظراتت جالبه
تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2706