2737
2739
عنوان

ابله مرغون گرفتم😭

69 بازدید | 5 پست

حالم داغونه جسمم نه ها روحی😭

بدنم فقط جوش زده و هر از گاهی حس خارش داره ولی روحم داغونم😭

صورتم پرررررر جوشه

میخوام برم بیرون ولی اصن اعتماد به نفسم مرده😭

مامانم اینا اصرار میکنن تو هم بیا من میگم نه😭💔

به نطزاون برم یا نه؟ 

کاربری دوممه و کاربری اولم به لطف و مرحمت نی نی یار پنج دوسال پیش تعلیق شد و بنده تا الان دیگه خاموش بودم تا امروز که روشن شدم تو تاپیک های عکس تگم کنین     راستی باید به همه تاپیک ها سر بزنم و تاپیک شون رو با وجودم روشن کنم پس وقت منو نگیرین😜     قراره بشم خانوم دکتر ایندتون و اگه میشه برای اینکه به هدفم برسم تا اینجا که اومدی یه صلوات مهمونم کن🥺❤️

برو یه ماسک بزن اما نزدیک کسی نشو تا خوب نشدی منم ۲ ماه پیش گرفتم الان هنوز ترمیم کننده میزنم ۱ دونش فق تو صورتم جاش مونده اونم دارع میرع

بیشتر از همه به چشمات معتاد منم 🙃                                               اونیکه واسع موندنت                                                      پای خدا                                                                                    افتاد‌ مــ‌نـ‌مـ‌🖤                                                      تو دوست داري                                                                                   همش حال دلم بد شع ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو یه ماسک بزن اما نزدیک کسی نشو تا خوب نشدی منم ۲ ماه پیش گرفتم الان هنوز ترمیم کننده میزنم ۱ دونش ...

به جز آبجیم کل خونوادم قبلا گرفتن.

چقدر طول میکشه تا از این حالت در بیان؟؟ 

شما در چه حد بود جوشات؟ 

کاربری دوممه و کاربری اولم به لطف و مرحمت نی نی یار پنج دوسال پیش تعلیق شد و بنده تا الان دیگه خاموش بودم تا امروز که روشن شدم تو تاپیک های عکس تگم کنین     راستی باید به همه تاپیک ها سر بزنم و تاپیک شون رو با وجودم روشن کنم پس وقت منو نگیرین😜     قراره بشم خانوم دکتر ایندتون و اگه میشه برای اینکه به هدفم برسم تا اینجا که اومدی یه صلوات مهمونم کن🥺❤️
2742
وای منم چندسال پیش گرفتم بیماریم ۱۹ روز طول کشید مردم و زنده شدم. جای جوشهام نموند پماد میزدم .

من رفتم دکتر گفت دو هفته طول میکشه 

منم دارم میمیرم و زنده میشم😭💔

منم میزنم

به جز آبجیم کل خونوادم قبلا گرفتن. چقدر طول میکشه تا از این حالت در بیان؟؟  شما در چه حد بود ...

من زیاااد 

اما همشون کوچیک لودن فقط ۵،۶ تا جوش بزرگ داشتم 

من ۲ هفته جوشا در اومدن تموم شد و زخم هم شدن

بیشتر از همه به چشمات معتاد منم 🙃                                               اونیکه واسع موندنت                                                      پای خدا                                                                                    افتاد‌ مــ‌نـ‌مـ‌🖤                                                      تو دوست داري                                                                                   همش حال دلم بد شع ...